Najgorsza Opcja Na Spalane Tłuszczu – Nigdy Tego Nie Rób

jak spalic tkaanke tłuszczową

Najgorsza Opcja Na Spalane Tłuszczu – Nigdy Tego Nie Rób

Zawsze pomysł na Tytuł artykułu wy mi dajecie, gdyż codziennie dostaje dużo wiadomości z różnymi pytaniami, a w tym tygodniu co drugie pytanie brzmiało „Czy Cardio pomaga spalać tłuszcz” „Ile mam robić dziennie cardio”.

Większość z was w czasie pandemii pokupowało stacjonarne rowerki, bieżnie, które stoją i służą jako wieszak na ciuchy, bo albo jesteście za leniwi aby ćwiczyć lub macie za mało czau, żeby zrobić 40 minut samego cardio.

Zawsze powtarzam swoim paniom, że szkoda czasu na bieżni, jeśli chcesz szybko spalić swój tłuszczyk. Najlepsze na szybkie spalanie są interwały i dobre odżywianie – 5 małych posiłków dziennie. Dziś skupię się tylko na treningu, bo temat jest obszerny.

Poświęć 10 min przed pójściem do pracy aby sobie poćwiczyć. Możesz wykorzystać swój sprzęt np. bieżnie. Zrób 2 min szybkiego marszu na bieżni i 3 min ćwiczeń z ciężarkami.

Czyli szybki marsz na bieżni lub może być rowerek i szybki bieg w miejscu z boksowaniem z obciążeniem 1 kg. Znowu szybkie cardio i możesz zrobić z obciążeniem przysiady przez 2 min. I znowu bieżnia lub rowerek i ponownie wykroki na przemiennie do tyłu i do przodu z obciążeniem 1 kg dla początkujących.

Szybkie przysiady.

Szybkie wykroki.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk