Masz Grube Uda – Ten Artykuł Jest Dla Ciebie

Masz Grube Uda – Ten Artykuł Jest Dla Ciebie

Musisz zadać sobie pytanie. Co znaczy, że mam grube uda? Każdy inaczej interpretuje swoje nogi, ale ty zawsze jesteś krytyczna dla swojej osoby i zawsze widzisz to czego inni nie widzą w swoim ciele.

Najlepszym sposobem na sprawdzenie czy twoje nogi są grube, to zrobienie sobie zdjęcia. Wtedy wyjdzie wszystko, nie tylko nogi.Ten trening składa się z prostych, ale bardzo skutecznych ruchów, takich jak przysiady i warianty wypadów. Ćwiczenia te są dobre dla wzmocnienia mięśni nóg i pośladków. Wszystko, czego potrzebujesz, to odzież sportowa, hantle i motywacja.

Oto Twój plan treningowy:

1.Skoki na boki na jednej nodze to bardzo dobre ćwiczenie na całe ciało. Nie musisz mieć zapiętej z tyłu zapiętego obciążenia. Wystarczy, że będziesz przeskakiwać  z jednej nogi na drugą nogę. Przez 3 minuty.

2.Skoki do góry z przysiadu. Proste i łatwe ćwiczenie. Kolejne 3 minuty tego ćwiczenie i nogi będą jak sobie wymarzyłaś.

3.I na koniec przysiady z uniesionym kolanem do góry. Przez 3 minuty wykonaj ćwiczenie. Powtórz zestaw 2 razy przez 3 dni w tygodniu.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk