Motywacja do treningów

Motywacja do treningów – To oczywiste, że dla większości kobiet najsilniejszą motywacją do treningów są widoczne efekty ich wysiłków, czyli szczuplejsze, sprawniejsze i bardziej sexy ciało. Ale to nie jedyny bodziec, który pcha nas do regularnego wysiłku fizycznego.Nawet niezobowiązująca aktywność fizyczna, która wynika z wybranej przez Ciebie formy spędzania wolnego czasu, może być efektywna – pomoże zredukować napięcie, przyspieszyć metabolizm, a także dodać Ci wigoru i odjąć lat. Taka rozrywka może być także dobrym pomysłem na dni wolnego od treningu – pomoże Twojemu ciału dojść do siebie po morderczym treningu z dnia poprzedniego i zregenerować mięśnie.

Ale to nie znaczy, że możesz już zrezygnować z chodzenia do fitness klubu, porannych przebieżek, czy weekendowego trekkingu – gra w minigolfa lub zabawa z psem nie są alternatywą dla 20-minutowego treningu siłowego. Jednakże są sposoby na to, by aktywny relaks zamienić w prawdziwy wyciskacz potu. Bez względu na to, ile czasu poświęcasz na ćwiczenia, nie zobaczysz prędko rezultatów, jeśli nie będziesz podejmowała właściwych decyzji po treningu.

motywacja

 

Motywacja do treningów – Zobacz, jakie potreningowe błędy sabotują Twoje dążenia do smukłej sylwetki i dobrej formy, a potem przestań je popełniać. To oczywiste, że kiedy masz 20 lat, nie myślisz o tym, co czeka Cię za kolejnych dwadzieścia i więcej. Są jednak rzeczy, w które już w tym wieku warto inwestować, bo w odróżnieniu od składek emerytalnych przyniosą kiedyś wymierne profity. Jedną z nich jest Twoja forma i zdrowie. Pmiętaj, ze kiedy zwiększasz intensywnośc treningu, zmieniają się potrzeby żywieniowe Twojego ciała i musisz je zaspokoić, inaczej Twoje ćwiczenia mogą przynieść więcej szkód niż korzyści.

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)

 


Email :
Imię :

ZAPRASZAM NA FANTASTYCZNY TRENING Z ESZTER PATII

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk