MORINGA – TO ZIOŁO, KTÓRE NISZCZY RAKA I ZATRZYMUJE CUKRZYCĘ – PRZEPISY

cukrzyca

MORINGA – TO ZIOŁO, KTÓRE NISZCZY RAKA I ZATRZYMUJE CUKRZYCĘ – PRZEPISY. Zioło , które o nim dziś napiszę nazwa się  Moringa oleifera, jest doskonałe, jeśli chcesz być zdrowszy, nie mieć problemów z ciałem, mieć energii i żyć dłużej! To magiczna roślina pochodząca z południowej Azji. Była używana w tradycyjnej medycynie przez wiele lat. Ludzie również znają to jako podudzie i jest obfite w przeciwutleniacze.

Oto 7 głównych powodów spożywania owoców i liści tego tej rośliny!

WARTOŚĆ ODŻYWIANIA

Owoce i liście tego zioła zawierają wiele minerałów i witamin.

1 szklanka strąków daje 157% witaminy C w RDA!

Jedna filiżanka ma również:

19% dziennych potrzeb witaminy B6
9% witaminy
2 g białka
12% witaminy
11% ryboflawiny witaminy B2
11% żelaza
8% magnezu

Suche liście można znaleźć jako suplement, ale lepiej użyć naturalnej rośliny.

MOCNE KOŚCI

Gęstość kości staje się lepsza dzięki spożywaniu tej rośliny. Posiada wapń i żelazo, które hamują utratę masy kostnej. Kiedy podajesz je nastolatkom, pomoże im to w procesie wzrastania i zwiększeniu ich wytrzymałości i zdrowia.

BEZ RAKA

Zioło to posiada przeciwutleniacze i zwalcza wolne rodniki. Zapobiega on powstawaniu raka. Ma również witaminę C i beta-karoten, ale zawiera również kwas chlorogenowy i kwercetynę. Są najlepszą tarczą dla tych radykałów.

NA DOBRY SŁUCH

Weź korzenie tego zioła i przygotuj ( wyciśnij )  sok. Wypij raz dziennie. .

ZAGADNIENIA ZWIĄZANE Z OCZAMI

Może to łagodzić problemy, takie jak zapalenie spojówek. Weź liście i dobrze je zmieszaj, połóż tę kremową śmietankę na oczy. Jeśli zrobisz ten sok z miodem, możesz go użyć jako eyeliner i rozwiązać problemy z rogówkami. Zmniejsza obrzęk oczu.

OBNIŻANIE CUKRU KRWI

Jeśli masz cukrzycę, to zioło może w tym pomóc. Jeśli Twój poziom cukru we krwi jest nieprawidłowy przez pewien czas, zdecydowanie powinieneś wypróbować tę roślinę. Badania wykazały, że to pozytywnie rozwiązuje ten problem i zostało przetestowane na zwierzętach. Trwają również badania na ludziach. Badanie obejmujące 30 kobiet wykazało, że gdy otrzymywały 7 g proszku z liści przez 3 miesiące, poziom cukru we krwi był wyrównany o 13,5%!

OCZYSZCZANIE KRWI

Strąki i liście Moringa doskonale nadają się również do oczyszczania krwi. Przygotuj na przykład zupę, która pomoże Ci oczyścić trądzik i problemy ze skórą. Sok można stosować miejscowo na trądzik i pryszcze i będzie go leczył, ponieważ jest antybiotykiem.

PRZECIW STARZENIU

Wysokie ilości witaminy A pomagają spowolnić proces starzenia. Twoja wizja staje się lepsza, a odporność wzmocniona.

Moringa nadal powinien być badana, ale jedno jest pewne: jest zdrowe i możesz je włączyć do swojej diety!

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk