Trening dla Leniwych Kobiet – Promocja

pośladki dla leniwych

Trening dla Leniwych Kobiet – Promocja. Trening na pośladki możesz wykonać w domu lub w parku jeśli masz oczywiście motywacje i chęci do takiego treningu. Dużo dostaje od was wiadomości z pytaniem ” Jak Zacząć Ćwiczyć”.

Sukces ma wiele ojców i wiele matek. Musisz wierzyć w ten cel i on nie bierze się ze szczęścia. On bierze się od porażki do porażki, aż osiągniesz swój cel. Życie jet piękne i trzeba być pozytywnej myśli.  Jeśli nie wiesz jak trenować to zapraszam do współpracy na treningi online Skype. Razem możemy dużo, motywacja i wycisk jest Gratis. Kliknij Tutaj!

Dla niektórych jest to mega wyzwanie, ale musisz pamiętać, że nie możesz mnie całe życie obserwować i czekać na odpowiedni moment. Są takie osoby, które czekają do stycznia lub do poniedziałku, ale to tylko czekanie, bo jeszcze nie zaczęłaś i znowu czekasz.

Nie możesz się zmuszać treningami. Nie wiesz jak ćwiczyć i wstydzisz się iść na siłownie, ćwicz w domu. Wystarczy mata i mata, włącz swoją ulubioną muzykę i ćwicz.

Moich treningów na stronie jest cała masa, ale możesz zacząć trenować ze mną on-line w domu i to będzie mega motywacja dla ciebie.

Mam dla ciebie dziś promocję. Zaproś koleżankę lub mamę do wspólnego treningu, a zapłać pakiet tylko dla siebie!

Napisz do mnie wiadomość już dziś na lub Kliknij Tutaj 

m.klos@mataleo.eu

Teraz pokażę ci 4 ćwiczenia, które wykonaj technicznie bez bólów pleców i stawów kolanowych.

1.Wykroki do boku z przysiadem. Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość ramion, stopami zwróconymi do przodu i rękami złapanymi na wysokości klatki piersiowej. Z tej pozycji zginaj kolana, aby zanurzyć się w głębokim przysiadzie, trzymając ramiona nad biodrami. Gdy wyciągasz nogi, aby powrócić do pozycji stojącej, przesuń swoją wagę na lewą piętę i podnieś prawą nogę prosto na bok. Zwolnij nogę na podłogę, kontrolując, aby zakończyć jedną powtórkę. Ukończ 25 powtórzeń, a następnie przełącz strony.

2. Spięcia pośladków na boki u góry. Połóż się na plecach z wygiętymi kolanami i stopami płasko na podłodze z rękami wzdłuż boków i dłońmi wciśniętymi w podłogę. Z tej pozycji podnieś biodra do góry i spinaj tyłek. Bez dotykania podłogi, naprzemiennie podnosząc lewe biodro, a następnie prawe biodro, wykonuj jedną powtórkę. Ukończ 25 powtórzeń 3 serie.

 

3. Spięcia pośladków do dołu. Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość ramion, stopami zwróconymi do przodu i ugnij kolana, aby wejść w głęboką przysadzistą pozycję. Zrób spięcia przez 25 powtórzeń 4 serie.

 

4.Wznosy nóg do boku. Połóż się na lewym boku, lewą ręką podpierając głowę, prawą rękę na macie przed sobą, a kolana zgięte i równo ułożone. Przynieś nogi do przodu, aby dopasować kolana i biodra do siebie. Trzymając palce razem, podnieś górne kolano i opuść je ze sterowaniem. Ukończ 25 powtórzeń, a następnie przełącz strony.

Jak sam widzisz te propozycje ćwiczeń są proste i możesz je wykonać w domu lub parku na macie. Zrób sobie pajace jako rozgrzewka 20 x 3 serie. Nie czekaj na odpowiedni moment na trening, bo nigdy nie nadejdzie. Ten moment jest tu i teraz więc skorzystaj z okazji dzisiejszej i napisz do mnie.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk