Masz rozdęty i gruby brzuch – Przeczytaj artykuł

Masz duży brzuch - oczyść jelita

Masz rozdęty i gruby brzuch – Przeczytaj artykuł. Prawdopodobnie tylko niewielu z was wie o istnieniu bakterii, która znacząco szkodzi zdrowiu i powoduje poważne komplikacje jelitowe. W rzeczywistości jest to bezobjawowa bakteria jelitowa, która jest trudna do zdiagnozowania bez odpowiedniego badania lekarskiego i znana jest jako H Pylori lub Helicobacter Pylori.

Objawy

Na Helicobacter Pylori wskazują następujące objawy:  wzdęcia, biegunka, refluks przełykowy, zgaga, zaparcia. Wiele osób uważa te znaki za powszechne, więc rzadko są one związane z występowaniem tej bakterii.

H Pylori powoduje zapalenie błony śluzowej żołądka, które jest podrażnieniem żołądka. Jest to przyczyną 90% owrzodzeń dwunastnicy i około 80% wrzodów żołądka. Ponadto, H Pylori może powodować różne schorzenia nie trawiące, takie jak problemy sercowo-naczyniowe, bóle głowy i choroby Raynauda, ​​co jest upośledzonym krążeniem w dłoniach i stopach.

Ta bakteria może również powodować smutek i niepokój. Wynika to z faktu, że H Pylori może powodować brak serotoniny w mózgu.

KLIKNIJ TUTAJ PO PLAN TRENINGOWY!

To może się również zdarzyć

Może to być trudne do zaakceptowania tego problemu, szczególnie jeśli nie masz pojęcia, jakie procesy zachodzą w twoim ciele.

Bakteria żyje zasadniczo w ściankach żołądka, zarówno u ludzi jak u zwierząt. Wiele osób spotyka się z H Pylori, spożywając skażoną żywność lub wodę, najczęściej z kałem. Ponadto często spożywamy żywność w restauracjach, które zostały przygotowane przez ludzi bez mycia rąk. Zawsze sprawdzaj warunki odwiedzanych restauracji, a co więcej, higienę w takich restauracjach.

Co możesz z tym zrobić?

Ponad 80% przypadków było odpowiednio naładowanych przez bakterię H Pylori. W takich przypadkach duże znaczenie mają środki przeciw infekcji. Skonsultuj się z lekarzem, aby uzyskać odpowiednie leczenie. Antybiotyki nie będą konieczne podczas większości zabiegów, ale zawsze najlepiej jest poprosić o poradę medyczną.

Aby wyeliminować bakterie, musisz ustalić zdrowe nawyki żywieniowe i właściwą dietę. Musisz również wziąć znaczne ilości witamin A, C i E oraz cynku. Co więcej, możesz wziąć probiotyki, takie jak Lactobacillus i Bifidobacterium, abyś była bezpieczna.

Początkowy etap obecności H Pylori nie może zostać wykryty na czas, dlatego musisz ćwiczyć pewne korzystne nawyki, aby temu zapobiec. Istotne jest utrzymanie higieny na wysokim poziomie, zawsze mycie rąk, a co więcej picie wody z bezpiecznego źródła.

Jeśli uważasz, że jesteś zagrożona przez H Pylori, skontaktuj się z lekarzem i przeprowadź dokładne badanie. Nigdy nie możesz być wystarczająco pewna, jeśli chodzi o takie problemy.

Co więc możesz zrobić, aby walczyć z tą bakterią?

Przygotuj ten napój i skonsumuj go, pomoże ci zmniejszyć wzdęcia i poczujesz się lżejsza i energiczna w tym samym czasie.

Wymagane składniki:

1 ogórek
Pęczek kolendry lub pietruszki
1 łyżka startego imbiru
1 łyżka stołowa soku z aloesu Vera
1 cytryna
½ szklanki wody

Sposób przygotowania:

Wystarczy umieścić wszystkie składniki w szklance, wymieszać je i wypić.

Jak to działa?

Po wypiciu tylko kieliszka zauważysz, że brzuch będzie mniejszy. Połączenie tych składników wspomoże twój układ trawienny spalając tłuszcz podczas snu. Udowodniono, że przyspiesza układ trawienny i działa z pełną prędkością nawet podczas snu.

KLIKNIJ TUTAJ PO PLAN TRENINGOWY!

Wszystkie jego składniki mają właściwości spalania tłuszczu, ale nie zapomnij tez ćwiczyć, bo to jest klucz do utrzymania wagi na stałe. 

Ogórki są kluczowym elementem każdego planu poprawy zdrowia. Są skuteczne w eliminowaniu tłuszczu.

Pietruszka i kolendra mają niską ilość kalorii są dobrymi witaminami i minerałami, które pomagają się pozbyć wody, dzięki czemu mogą pomóc w wyeliminowaniu wzdęć.

Imbir przyspiesza metabolizm i łagodzi zaparcia. Ten składnik pomoże spalić tłuszcz brzuszny podczas snu.

Sok z cytryny jest niezwykle skuteczny w eliminowaniu toksyn zgromadzonych w organizmie.

Sok z aloesu jest szczególnie korzystny w walce z odchudzaniem.

Pozostań nawodniona: Pij dużo wody

Woda ma kluczowe znaczenie w procesie efektywnego spalania tłuszczu. Przy braku szansy na odwodnienie, system trawienia zmniejszy jego pracę i nie będzie w stanie spalić kalorii tak, jak powinien.

Daj swojemu systemowi trawienia trochę wsparcia, pijąc dużo wody.

Udostępnij ten artykuł dalej!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk