Masz Problemy z Macicą – Naturalny Smoothie

macica

Czy wiesz, co to są mięśniaki? Mięśniaki są małymi łagodnymi guzami, które tworzą się w tkankach mięśniowych macicy. Nie stanowią poważnego problemu, ale powinny zostać rozwiązane, zanim spowodują dalsze kłopoty. Miałam mięśniaka 11 cm i w Anglii był problem aby go wyciąć, bo się bali i zawsze mi mówili że można z tym żyć. Zresztą w Anglii, ze wszystkim można żyć. Tylko ile tego życia zostanie.

Pojechałam do Polski i odrazu trafiłam na stół, była to ciężka operacja, bo duży guz i miałam powikłania pooperacyjne. Zator Płuc – cichy zabójca, uratowało mnie to, że potrafiłam oddychać, bo przy zatorach brakuje oddechu, a sport mnie nauczył prawidłowo oddychać. Z zatoru wychodziłam 8 miesięcy, poprzez zastrzyki, na rozrzedzenie krwi. Dziś juz jest wszystko porządku, jestem zdrowa, bo ćwiczę i zdrowo się odżywiam.

Przyczynę mięśniaków zidentyfikowano jako brak równowagi hormonalnej, co oznacza, że regulacja hormonów powinna pokonać ten stan. Można to zrobić za pomocą leków, ale zalecam wypróbowanie tego niesamowitego, naturalnego smoothie, który działa równie dobrze i nie ma żadnych niepożądanych skutków ubocznych.

Oto jak go przygotować:

SKŁADNIKI

1 L soku z buraków
½  Łyżki miodu organicznego

PRZYGOTOWANIE

Po prostu wymieszaj składniki w blenderze i to wszystko! To takie proste.

Jak spożywać!

Weź 3 szklanki smoothie każdego dnia, aby uzyskać najlepsze wyniki. Zalecam rozpoczęcie dnia od jednego, drugi po obiedzie i trzeci po kolacji. Kontynuuj leczenie przez co najmniej 2 miesiące. Pierwsze efekty należy zauważyć już po kilku tygodniach, a mięśniaki lub torbiele powinny zniknąć za kilka miesięcy!

Zacznij też ćwiczyć i efekt będzie rewelacyjny. Ruch to podstawa w każdej chorobie, a lenistwo zabija wszystko, Ciało i umysł.

Zapraszam do współpracy.

Pracując na swój stan fizyczny i wygląd pracujesz nie w ciągu 2-4 dni, to się dzieje w ciągu kliku miesięcy lub lat. Wszystkie diety czy treningi muszą być dobrze przygotowane, ale nie myśl, że schudniesz w ciągu 2-4 dni czy 2 miesięcy bez efektu jo-jo.mięśniaki

Jeśli i ty chciałabyś naprawdę przejść metamorfozę mentalną i fizyczną na długie lata to napisz do mnie

KLIKNIJ TUTAJ.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk