Masz nadwagę – Wypróbuj 7 – dniowy Napój

Szczerze mówiąc uważam, że wszyscy wiemy, że nadwaga może być przyczyną wielu różnych problemów zdrowotnych. Według najnowszych statystyk dostarczonych przez WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) eksperci twierdzą, że nadmiar masy ciała zwiększa ryzyko rozwoju chorób przewlekłych, takich jak cukrzyca i nadciśnienie.

I niestety wielu ludzi na całym świecie wciąż walczy z tym problemem zdrowotnym i boryka się z konsekwencjami. Według najnowszych statystyk, eksperci twierdzą, że ponad 2 miliardy ludzi na całym świecie cierpi na otyłość, co stanowi prawie 30% całej globalnej populacji – problem, który stanowi co najmniej 5% zgonów na naszej planecie.

Uważam, że jest to poważny problem i powinniśmy coś z tym zrobić.  Ludzie cierpiący na otyłość zwykle zaczynają od pewnych ścisłych diet lub nawet poddają się liposukcji, kiedy myślą, że nie ma innej alternatywy, albo się po prostu nie chce ćwiczyć. Ale myślę, że to nie jest najlepszy wybór. Nie powinnaś się martwić, ponieważ istnieje wiele różnych naturalnych napojów i treningów, które pomogą Ci rozwiązać problem. Dzisiaj jest twój szczęśliwy dzień, ponieważ w tym artykule pokażę Ci, jak zrobić najlepszy domowy napój, który pomoże Ci przyspieszyć proces odchudzania i znacznie szybciej schudnąć.

Tylko pamiętaj bez treningów on nie działa. Trening jest elementarną częścią w każdym odchudzaniu czy piciu koktajli. Bez tego nie uda ci się schudnąć, a tylko pogorszyć stan zdrowia.

Jeśli i ty chciałabyś naprawdę przejść metamorfozę mentalną i fizyczną na długie lata to napisz do mnie

KLIKNIJ TUTAJ.

Najlepszy domowy wypalający tłuszcz napój, połączony z treningiem – RECEPTA:

Przede wszystkim należy uważać na to, co jesz! Tak, powinnaś rozważyć umiar i spożywać więcej owoców, warzyw i całej żywności oraz całkowicie i natychmiast wyeliminować słodycze i cukry. I nie zapominaj – jeśli chcesz uzyskać najlepsze wyniki, musisz być oddana i zaangażowana w osiągnięciu celu!

I, jak już wspomniałam wcześniej, zdecydowanie powinnaś wypróbować ten niesamowity przepis na spalanie tłuszczu, który przyspieszy proces odchudzania i pomoże schudnąć znacznie szybciej.

 

Potrzebne będą następujące składniki:

ogórek
3 kawałki ananasa
seler i kubek pietruszki

Dokładnie umyj owoce i warzywa, dodaj je do miksera i zmiksuj, aż się połączą. Pij ten napój rano na pusty żołądek. Nie dodawaj cukru ani sztucznych substancji słodzących, aby nie stracił żadnych wartości odżywczych. Pij go przez 7 dni, przerwa na 7 dni i możesz zacząć kolejne 7 dni.

Uwaga: jak już powiedziałam – nie dodawaj do napoju żadnego rodzaju słodzika lub cukru! Nie zostawiaj go dłużej niż 15 minut po wymieszaniu! Musisz go natychmiast wypić, ponieważ może stracić składniki odżywcze!

I zaufaj mi – będziesz zaskoczona wynikami.

Pracując na swój stan fizyczny i wygląd pracujesz nie w ciągu 2-4 dni, to się dzieje w ciągu kliku miesięcy lub lat. Wszystkie diety czy treningi muszą być dobrze przygotowane, ale nie myśl, że schudniesz w ciągu 2-4 dni czy 2 miesięcy bez efektu jo-jo.

Jeśli i ty chciałabyś naprawdę przejść metamorfozę mentalną i fizyczną na długie lata to napisz do mnie

KLIKNIJ TUTAJ.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk