Magiczne 8 produktów – Gosia Klos

KIEDY JESZ TE 8 PRODUKTÓW MOŻESZ WYGRAĆ Z RAKIEM. 

JEDZ DUŻO CZOSNKU.

Magiczne 8 produktów – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Czosnek powinieneś dodać do wszystkiego co jesz, ponieważ można stymulować i pobudzać mechanizm obronny układu odpornościowego w walce z rakiem oraz zmniejsza wzrost guza. Powodem dla którego czosnek jest naturalnym antybiotykiem jest dlatego ze zawiera witaminę C, witaminę B6, allicyny, mangan, miedz, selen i związku siarkowe.
Istnieje wiele badan, które wykazały związek pomiędzy spożyciem czosnku i zmniejszeniem ryzyka niektórych nowotworów, takich jak żołądka, jelita grubego,trzustki, piersi oraz raka przełyku.

JEDZ KARCZOCHY JUŻ DZIŚ.

Były przeprowadzane badania kliniczne w 2011 roku, które wykazały, ze związki, które zawierają karczochy hamują rozwój komórek nowotworu złośliwego.

JEDZ BROKUŁY.

Twoja dieta musi zawierać warzywa kapustne, ponieważ są one bogate w składniki odżywcze, w tym karotenoidów: witaminę C, E I K , kwas foliowy i minerały. Co więcej, są one również bogate w błonnik. Niektóre badania, wskazują, że brokuły hamują rozwój raka w rożnych narządach, takich jak żołądka, okrężnicy, wątroby, pluć i pęcherza moczowego.

OWOCE CYTRUSOWE.

Dzienna dawka owoców cytrusowych może obniżyć o polowe ryzyko występowania raka jamy ustnej, gardła i żołądka. Uznali to Australijscy naukowcy.

JEDZ ŁOSOSIA.

Ludzie powinni częściej zacząć spożywać łososia, ponieważ jest bogatym, źródłem witaminy D, a zdaniem wielu naukowców witamina D może pomóc zablokować rozwój naczyń krwionośnych, które karmią rosnące guzy i pomaga zatrzymać rozrost komórek nowotworowych.

JABŁKA.

Jedzenie jabłek może zapobiec rozwoju raka, ponieważ, gdy błonnik w jabłkach fermentuje się w okrężnicy (największa cześć jelita), wytwarza substancje chemiczne, które pomagają w zwalczeniu powstałych komórek nowotworowych. Niektóre badania wskazuje, ze przeciwutleniacze, które znajdują się w jabłkach doprowadziły do śmierci komórek nowotworowych.

JEDZ WIĘCEJ KAPUSTY.

Kapusta powinna znaleźć się na twojej liście zdrowej żywności, ponieważ zawiera ona silne przeciwutleniacze, takie jak witamina A i C oraz składniki odżywcze, jakie jak tiocyjaniany, luteiny i zeaksantyny.
Fundacja George Mateljan odkryła nie dawno jaki potencjał zawiera kapusta w zapobieganiu raka. W ponad 500 badaniach wykazało ze kapusta posiada właściwości antyrakowe.

DAKTYLE NA DESER.

Spożywanie daktyli w umiarkowanych ilościach może przyczynić się do wielu korzyści zdrowotnych. Może chronić komórki przed uszkodzeniem przez wolne rodniki, zapobiega udaru, choroby wieńcowej, okrężnicy, prostaty, raka macicy i płuc.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg Trener Osobisty 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk