DIETA TA POMOŻE CI SPALIC TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ – Gosia Klos

7 RZECZY KTÓRE POWINNAŚ ZROBIĆ JEŚLI PRÓBUJESZ STRACIĆ TKANKĘ TŁUSZCZOWA Z BRZUCHA!

DIETA TA POMOŻE CI SPALIC TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Robinie tylko brzuszków i cardio nie pomoże nam się pozbyć nadmiaru tłuszczy z brzucha. Jeśli szukasz sposobu. aby spalić ten uporczywy tłuszcz, musisz spojrzeć na całokształt. Oznacza to, ze musisz przypatrzeć się twojej diecie, jak przygotowujesz swoje ciało przed treningiem oraz twoje nastawienie psychiczne. Poniżej przygotowałam dla ciebie  7 prostych i skutecznych sposobów, aby pozbyć się nadmiaru tłuszczu z brzucha. Najjawniejsze jest trzymanie zbilansowanej diety i ćwiczeń ułożonych przez dietetyka i trenera – Małgorzaty Klos

1)BĄDŹ W CIĄGŁYM RUCHU

Kardio pomoże uzyskać ci swój cel, którym jest spalanie tłuszczu na brzuchu i nie tylko. Skupiajmy się na tym, aby podnieść swoje tętno, tak jak szybkie chodzenie, jazda na rowerze czy pływanie.

2)ROZCIĄGANIE PRZED TRENINGIEM

Każdy trening należy rozpocząć od rozgrzewki, powinna ona trwać minimum 15 minut, aby nasze ciało, mięśnie i stawy zostały dostatecznie rozgrzane. Dzięki temu unikniemy nabawienia się kontuzji, które zdarzają się bardzo często w przypadku zaniedbania rozgrzewki i przejścia od razu do intensywnych ćwiczeń fizycznych jak i rozciągania (mięśnie, stawy i ścięgna są zastygłe i nie rozgrzane).

3)WYSYPIAJ SIĘ

Badania wykazały, że jeśli spisz   6-7 godzin w nocy spalili więcej tłuszczu w ciągu 5 lat w porównaniu do ludzi, którzy spali mniej niż 5 godzin i więcej niż 8 godz. Więcej snu pozwoli Ci na szybszą regeneracje organizmu i spalania tkanki tłuszczowej.

4)PAMIĘTAJ O SPOŻYWANIU BIAŁKA

Dieta  wysoko białkowa możne chronić przed wytwarzaniem dużej ilości insuliny co jest dobre, ponieważ z wiekiem organizm zaczyna produkować więcej insuliny, co prowadzi do powiększenia tkanki tłuszczowej na brzuchu. Pamiętaj, że dostarczanie więcej ilości  białka nie znaczy, ze musisz jest bardzo dużo mięsa. Możesz dodać do diety odżywkę białkowa lub jest więcej orzechów.

DIETĘ BIAŁKOWA ZNAJDZIESZ KLIKAJĄC W TEN LINK. JUŻ NIE JEDNA KOBIETA SCHUDŁA NA TEJ DIECIE!! 

                           >>>>>KLIKNIJ TUTAJ<<<<<

5)UTRZYMUJ NISKO POZIOM STRESU

Każdy z nas musi sobie radzić ze stresem w taki lub inny sposób. W zależności w jaki sposób się z nim zmagasz wpływa na dobry stan zdrowia. Skoncentruj się na relaksie z przyjaciółmi i rodzina, spróbuj medytacji i ćwiczeń, które pomogą pozbyć się zlej energii. Kiedy jesteś mniej zestresowana  jesteś w stanie podejmować racjonalne decyzje.

6) MASZ OCHOTĘ NA OCET JABŁKOWY?

Japońskie badania wykazały, ze ludzie którzy spożywają łyżkę lub dwie octu dziennie przez 8 tygodni szybciej spalają tkankę tłuszczową. Eksperci twierdza ze kwas w occie możne produkować białka, które spaja tkankę tłuszczowa, Możesz dodawać ocet jabłkowy do różnych sałatek, których spożywasz.

7)PIC WYSTARCZAJĄCA ILOŚĆ WODY

Tłuszcz na brzuchu może powodować uczucie nadętego brzucha, ale jeśli szukasz sposobu, aby zrzucić zbędne kilogramy to jeden z tych sposobów jest picie dużej ilości wody, musisz nawadniać organizm.  Ilość wypitej dziennie wody to 8 szklanek, a ma to za zadanie dodać tempo twojego metabolizmu i pomaga również lepiej pracować twojemu organizmowi, więc i twój trening będzie bardziej efektywny.

Twój trener i Dietetyk https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk