Jeśli jest Ciężko – to Ciśnij do przodu – Duże Pośladki

Co właściwie oznacza podnoszenie ciężarów – Duże Pośladki. To niesamowite, że coraz więcej kobiet interesuje się treningiem siłowym lub treningiem w domu z obciążeniem w ostatnich latach, czego dowodem są wszystkie piękne przemiany u moich podopiecznych. Ale prawda jest taka, że silna nie jest niczym nowym; silna zawsze była silna. W końcu zyskuje więcej jędrnej sylwetki!

Niegdyś często postrzegane jako odstające, silne fizycznie kobiety – o różnych kształtach i rozmiarach – stały się częścią głównego nurtu i pięknej sylwetki.

Zacznij korzystać z mojej współpracy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Pracuj z ekspertką –  Kliknij Tutaj.

Kobiety w każdym wieku odkrywają prawdziwe zalety siły i są piękne! Siła wygląda inaczej na wszystkich i może nawet oznaczać coś innego dla różnych ciał i różnych celów.

Bez względu na cel, siła jest uzyskiwana poprzez poruszanie się w jakiś sposób przeciwko oporowi (liczy się twoja waga ciała). A opór musi być „ciężki” na tyle, aby wystarczająco zmusić ciało do wywołania jakiejkolwiek zmiany siły, wydajności, składu ciała lub estetyki.

Ale jak określić, co stanowi „ciężki”? Ta odpowiedź może być bardzo różna, w zależności od tego, kogo zapytasz – a to naprawdę zależy od tego, czego używasz jako porównania.

„Ciężar” jest subiektywny

W rzeczywistości definicja „ciężkiego” jest subiektywna i często zależy od twojego doświadczenia i środowiska. Ważne jest, aby określić, jakie są Twoje osobiste punkty odniesienia, jeśli wiesz, czy podnosisz wystarczająco dużo, aby osiągnąć swoje cele. Największą rzeczą do ustalenia jest to, jak ciężar wygląda dla ciebie.

„Ciężar” jest względny

Ustalenie, co oznacza „ciężki” polega bardziej na odkrywaniu własnego poziomu siły osobistej i decydowaniu o osobistych celach niż na czymkolwiek innym. Pozwól mi to powtórzyć. Ciężki jest tylko tym, co jest dla ciebie ciężkie, właśnie teraz.

„Ciężar” wymaga wydostania się ze strefy komfortu

„Ciężki” musi być wystarczająco ciężki, aby wywołać zmianę. Prawda jest taka, że ​​większość kobiet (i mężczyzn!) Nie podnosi wystarczająco ciężko, aby zobaczyć pożądane rezultaty. Czas spędzają na siłowni, ale zbyt często nie dzoceniasza ich prawdziwych możliwości.

Dlatego warto jest pracować z trenerem.Zacznij korzystać z mojej współpracy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Pracuj z ekspertką –  Kliknij Tutaj.

Większość z nich jest o wiele silniejsza niż sądzą i nie podnosi na tyle, by dokonać tych zmian. Albo zatrzymują się, gdy robi się niekomfortowo. Zasadniczo nie tworzą one wystarczającego wyzwania i nie wypychają się ze swojej strefy komfortu. Ale tam właśnie następuje zmiana (i postęp)!

Jeśli skończysz zestaw i zatrzymasz się tylko dlatego, że osiągniesz określoną liczbę powtórzeń, są szanse, że nie podnosisz wystarczająco mocno.

Czasami ciężko pracujesz przez 4-5 dni w tygodniu, a w weekend odpuszczasz i robisz cuda. Trener nigdy nie może być z tobą więc, nie zwalaj wszystkich swoich zachcianek cukierkowych czy alkoholowych na niego.

Oczywiście ważne jest, aby zawsze upewnić się, że Twoje powtórzenia utrzymują wysoki poziom jakości – nie licz niechlujnych powtórzeń! I wiedz, że można przestać wiedzieć, że możesz zrobić jeszcze jedną lub dwie powtórki. Ale jeśli czujesz, że móżesz zrobić więcej niż dwa dodatkowe powtórzenia jakości w swoim zestawie, to prawdopodobnie czas na zwiększenie ciężaru i wyjście ze strefy komfortu.

Twoje „ciężkie” może cię zaskoczyć! Nie mogę ci powiedzieć, ile razy zasugerowałem ludziom, że zwiększają masę, którą podnoszą – mimo że ciężar, który podnosili – „był ciężki” – i bez trudu podnieśli o wiele więcej, niż kiedykolwiek sądzili, że mogliby. Najlepiej robić małe skoki, aby zachować bezpieczeństwo i zyskać pewność siebie, zwiększając wagę, ale nie bój się spróbować!

Nich zajmie ci to rok czy dwa, niech pot leci z głowy, niech ból będzie przerażający – to znaczy, że idziesz w dobrym kierunku. Pewnie, że możesz zjeśc jednego jednego pączka czy lody, ale musisz ciężko pracować W DOMU CZY NA SIŁOWNI.

„Ciężar” to twoja metamorfoza

Po objęciu strefy komfortu często zaczynają się dziać inne rzeczy. Twoja pewność siebie wzrasta i nagle zdajesz sobie sprawę, że jesteś zdolna do czegoś więcej niż kiedykolwiek przypuszczałaś. Co jeszcze możesz zrobić? Inne wyzwania są często nagle mniej zastraszające.

Zaczynasz być coraz silniejsza w swoim codziennym życiu i zaczynasz dostrzegać zmiany, które zamierzasz osiągnąć. Jest to również bardzo przydatne (i niesamowite!), Aby móc coś zrobić (podnieść więcej itp.), Którego nie byłaś w stanie zrobić zaledwie kilka tygodni temu, lub coś, w co nie wierzyłeś, że możesz to zrobić!

Poświęć trochę czasu, aby użyć wersji próbnej i błędu, aby określić, co naprawdę jest dla Ciebie w zasięgu dobre. Czas aby określić ile możesz podnieć to czas od 3 miesięcy w górę. Czasami z moimi paniami przez pierwsze 3 miesiące tylko się uczymy ćwiczyć, a dopiero trenować.

Pamiętaj, że ukończenie zestawu ćwiczeń jest w porządku, wiedząc, że możesz zrobić jeszcze jedną lub dwie powtórki. Gdybyś  wykonać trzy lub więcej dodatkowych powtórzeń, możesz spróbować dodać trochę ciężaru dla następnego zestawu lub następnego treningu.

Po prostu ruszaj naprzód, stopniowo, a dojdziesz tam gdzie bęsziesz mała komfort w podnoszeniu ciężarów. Pamiętaj, że jesteś w stanie znacznie więcej niż kiedykolwiek sądziłaś. Tylko się nie poddawajcie moje, drogie panie!

Zacznij korzystać z mojej współpracy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Pracuj z ekspertką –  Kliknij Tutaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk