5 Błędów w wyborze trenera i dietetyka – Porady

Trener Osobisy

5 Błędów w wyborze trenera i dietetyka – Porady. Skuteczne trenowanie kobiet to coś więcej niż zrozumienie różnic anatomicznych i fizjologicznych między mężczyznami i kobietami. Chodzi także o zrozumienie różnic psychologicznych i emocjonalnych i jak kobiety są uwarunkowane, aby wierzyć i mówić o ich ciałach i o tym, jak odnosi się to do ich wartości.

Ze społecznością ponad 600 000 kobiet z ponad 70 krajów na całym świecie, udało nam się uzyskać naprawdę potężny wgląd od naszych członków społeczności na temat ich doświadczeń w pracy z trenerem oraz tego, jak te doświadczenia wpłynęły również na nich osobiście jako efekt.

W 2017 r. była przeprowadzona ankieta wśród społeczności Girls Gone Strong, które to  kobiety zostały zapytane o negatywne doświadczenia, które miały ze swoim trenerem – oto, co znaleźli.

Spośród badanych kobiet:

97 procent ostatecznie zwolniło swojego trenera.
16 procent opuściło tę siłownię całkowicie, aby uniknąć ponownego spotkania z trenerem.
Tylko 3,5 procent podzieliło się prawdą o tym, dlaczego chcą ćwiczyć.

Wyniki są przerażające, ale prawdziwe, ale tak to jest jak pracujesz z osobą, która jest po kursie 3 tyg. lub po zawodach, w którym brała udział 2-3 razy. Ona też miała specjalistów, żeby ją przygotowywać dietę czy trening i to są grube pieniądze.

Oznacza to, że często znajdujesz się na pierwszej linii tej rozmowy o kobietach i ich ciałach i możesz mieć głęboki wpływ na ich samopoczucie, podróż fitness i ich potencjał. Oznacza to również, że masz szansę stać się potężną siłą na dobre.

1.Trener musi mieć doświadczenie minimum 5 lat. Ja miałam to szczęście, że się uczyłam i pracowałam w klubie w którym miałam praktyki z siłowni i fitness przez 5 lat. Bardzo dużo się nauczyłam pracować z klientami. Pózniej wyjechałam do UK i po krótkiej przerwie wróciłam do swojego zawodu, pracy na siłowni w Nottingham. Do dnia dzisiejszego  pracuje w swoim zawodzie spełniając wasze marzenia w odchudzaniu i wzięciu udziału w zawodach Fitness.

2.Trener musi kochać swoją prace, to ma być pasja, a nie, bo musi dziś potrenować z klientem. Trenuje już ze swoimi paniami wiele lat i robie to z pasją i sercem.

3.Trener musi ciągle zdobywać wiedzę. W tym roku kończę 45 lat i zdecydowałam się podjąć naukę w szkole „żak” – Dietetyka, aby ciągle być na bierząco z wiedzą i nowościami. Ciągle szkole się na konferencjach naukowych, aby być na bieżąco z całą wiedzą.

4.Trener musi mieć sukcesy swoje i swoich klientów. To wszystko znajdziecie u mnie na stronie i to jest mój sukces wasze zdrowie i metamorfozy.

5.Trener musi kochać życie i być zdrowym, uprawiać sport i pomagać innym. Badania mam idealne, kocham uprawiać każdy sport i pomagam wam spełniać swoje marzenia.

Zanim wybierzesz swojego trenera czy dietetyka musisz go prześwietlić w internecie czy ma rekomendacje i czy jest rzetelny i kocha to co robi. To ma być pasja.

Zacznij korzystać z mojej współpracy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Pracuj z ekspertką –  Kliknij Tutaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk