Jedz Płatki Owsiane Przez Miesiąc – Zobaczysz Co się Stanie – Plan

Platki owsiane przez miesiac

Jedz Płatki Owsiane Przez Miesiąc – Zobaczysz Co się Stanie – Plan

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia” i powiem ci Kochana, że niesamowite rzeczy mogą przydarzyć się Twojemu ciału, jeśli Twoje śniadanie zawiera płatki owsiane. To jedno super zboże to zdrowa, odżywcza potęga, która kryje się za matowym wyglądem.

Przez ponad dwa tysiące lat ludzie nauczyli się uprawiać i zbierać owies jako źródło pożywienia. Leczniczo płatki owsiane były i są używane między innymi do leczenia skóry, chorób jelit, problemów nerwowych i dolegliwości jelitowych.

Dla mnie płatki owsiane spożywane rano są lekarstwem na cały dzień. Kiedy byłam brzdącem, mój tata pracował na bardzo wczesną zmianę. Budził mnie wczesnym rankiem i witał przy stole miską parujących płatków owsianych ale czasami też kaszą manną. Nigdy nie wiedziałam ani nie obchodziło mnie, która jest godzina, wiedziałam tylko, że na zewnątrz było ciemno i że będę otoczona naczyniem ciepła. Do dziś, kiedy brak mi energii rano kiedy rano wstanę, wiem, że mogę liczyć na komfort tego pozbawionego poczucia winy jedzenia, które w jakiś sposób wydaje się pobłażliwe.

Śniadanie z korzyściami

Owies zawiera zarówno rozpuszczalny, jak i nierozpuszczalny błonnik. Włókna rozpuszczalne tworzą lepki żel, który pomaga obniżyć poziom cholesterolu i stabilizować poziom glukozy we krwi. Nierozpuszczalny błonnik w owsie pomaga zapewnić „ruchomość” poprzez ograniczenie zaparć i poprawę zdrowia jelit. Co za pyszny sposób na uśmiech serca i jelita grubego.

Płatki owsiane to łatwe, zbilansowane śniadanie. Jedna filiżanka ugotowanych płatków owsianych zawiera około 150 kalorii, cztery gramy błonnika (około w połowie rozpuszczalnego iw połowie nierozpuszczalnego) i sześć gramów białka. Aby jeszcze bardziej zwiększyć zawartość białka, moim ulubionym sposobem jedzenia płatków owsianych jest dodanie owoców.

 Bogate w składniki odżywcze – płatki owsiane zawierają tiaminę, magnez, fosfor, cynk, mangan, selen i żelazo. Jest naturalnie bezglutenowy, ale skontaktuj się z producentami, aby upewnić się, że ich produkty nie są wytwarzane przy użyciu tego samego sprzętu, co inne potencjalnie zanieczyszczające ziarna. (Zawsze kupuj produkty bezglutenowe od renomowanych firm i uważnie czytaj etykiety żywności.)

Owies może pomóc Ci kontrolować wagę, utrzymując uczucie sytości przez dłuższy czas. Niestety, węglowodany są często unikane i obawiają się tych, którzy chcą zrzucić kilka kilogramów, ale wybór produktów pełnoziarnistych może zdusić głód i jednocześnie zapewnić przyjemne uczucie, którego pragną miłośnicy węglowodanów.

Tak jak wam piszę i informuję za każdym razem,  jak w przypadku każdego innego jedzenia, pamiętaj o wielkości porcji. To samo jest z ćwiczeniami powoli i do przodu. Jeśli przećwiczysz 1 h za pierwszym razem to możesz sie zniechęcić. To samo jest z odżywianiem.

Mój plan? Czy to są płatki owsiane czy ćwiczenia, zawsze wszystko zależy od ciebie co zrobisz po przeczytaniu artykułu. Czy kupisz płatki owsiane przy kolejnych zakupach, czy będziesz dalej szukać po internecie swoich problemów.

Ja od nie pamiętnych czasów jadłam ryż, płatki owsiane lub kaszę mannę i dużo ćwiczyłam. Dlatego do 48 swojego wieku nigdy nie chorowałam. Utrzymuję ten standard od wielu, wielu lat i się sprawdza. Ćwiczyć codziennie, mniej jeść i cieszyć się życiem.

TO DZIAŁA!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk