Zrób to Ćwiczenie na Noc – 3 Minuty – UDA

Zrób to ćwiczenie na Noc - UDA

Zrób to Ćwiczenie na Noc – 3 Minuty – UDA

Dziś każda kobieta dba o zdrowie i urodę swojego ciała. Wszyscy chcemy być szczupli i atrakcyjni. Dlatego tysiące kobiet jest gotowych zrobić wszystko, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

Jednym z najczęstszych problemów dotykających współczesne kobiety jest nadwaga czy cellulit Na szczęście istnieją metody, które mogą być naprawdę pomocne w tym przypadku. Najskuteczniejsze w tym przypadku są ćwiczenia fizyczne i zdrowe odżywianie.

Chociaż wszyscy rozumiemy, że dbanie o nasze ciało i utrzymanie prawidłowej wagi jest niezbędne, wiele osób po prostu nie ma wystarczająco dużo czasu, aby uczęszczać na siłownię. Dlatego dziś przygotowałam dla Ciebie coś specjalnego.

Wiem, że bardzo często nie masz czasu na wykonywanie ćwiczeń. Dlatego specjalnie w tym przypadku przygotowałam 3-minutowy trening w łóżku i fajnie jest go wykonać przed pójściem spać, aby ujędrnić uda i wyeliminować tłuszcz.

Po tych ćwiczeniach napij się szklankę wody z cytryną. Wykonaj te ćwiczenia przez 14 dni i zmień trening.

1.Przenoszenie złączonych nóg na boki możesz wykonać wszędzie. Na powietrzu czy na tarasie. Zrób prawą i lewą stronę przez 50 sekund.

2.Leżąc na łóżku bokiem, wystarczy, że stopy złączyć i odchylić kolana do góry. Zrób przez 50 sekund zmieniając strony.

3.Na koniec ćwiczenie leżąc na plecach. Spokojnie przenieś rękę i przeciwną nogę na podłogę przez 30 sekund jedna strona i 30 sekund drugą stronę.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk