Jak Zlikwidować Pelikany – Jest Jeden Sposób

Jak Zlikwidować Pelikany – Jest Jeden Sposób

Jeśli chodzi o trening ramion, wiele kobiet śmiertelnie boi się ciężarów. Powodem jest to, że boją się, że staną się duże i nieatrakcyjne, co rzadko jest wynikiem pracy z ciężarami.

Ponieważ naszym głównym celem jest zaspokojenie wszystkich z Was odpowiednimi zestawami ćwiczeń, przygotowałam zestaw ćwiczeń z wolnym ciężarem, które pomogą Ci wzmocnić całą ramię i wiszące pelikany.

Bez względu na to, co myślisz lub co mówią ci inni ludzie – twoje ramiona też powinny wyglądać świetnie i nie można pominąć treningu ramion.

Ćwiczenia, o których będę omawiać w dalszej części  są nie tylko skuteczne, ale także łatwe do zrozumienia. Poza tym, nawet jeśli jesteś całkiem nowa w świecie ćwiczeń, uda ci się odnieść sukces dzięki tym ćwiczeniom.

O czym musisz pamiętać, aby od razu nie przekraczać granicy z tym rutynowym treningiem ramion. Najlepiej zacząć stopniowo od 10-12 powtórzeń w jednym zestawie.

Po kilku tygodniach, gdy poczujesz, że rutyna staje się łatwa, możesz dodać jeszcze jeden zestaw i kolejny, gdy twoje ramiona są już całkowicie przyzwyczajone do rutyny.

Nie trzeba dodawać, że to, co jesz, ma ogromne znaczenie. Jeśli nie zwracasz uwagi na to, co się dzieje, nie ma magicznego treningu, aby to wyleczyć.

Musisz zrównoważyć swoją aktywność fizyczną i zdrowy sposób odżywiania, aby osiągnąć pozytywne rezultaty. Doceń swój czas i wysiłek!

1.Ćwiczenie wydaje się trudne, ale możesz je zrobić na kolanach tak jak do pompki damskiej. Na prawą stronę 3 serie i na lewą stronę.

 

2.Typowe ćwiczenie na twoje pelikany. Możesz spokojnie zamienić ławeczkę na krzesło. Zrobić 3 serie po 10 powtórzeń.

Zawsze pamiętaj o rozgrzewce i takim bezpiecznym ćwiczeniem są pajacyki 20 x 4 serie. Przygotuj ciało do treningu. Jeśli masz schody, to też jest mega power na rozgrzewkę.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk