Jak zrobić Formę Na Lata – Porady

Jak zrobić Formę Na Lata – Porady. Trenowałaś ciężko, jadłaś ciężko, zyskiwałaś mięśnie, ale także zyskiwałaś niechciany tłuszcz podczas procesu. Teraz nadszedł czas, abyś straciła tłuszcz, ale zachowaj ciężko wypracowane mięśnie. Pytanie brzmi: jak zostać pięknie wyrzeźbiona?

Rzućmy okiem na najważniejsze rzeczy, które musisz wykonać, aby odciąć tłuszcz.

Dobry plan odżywiania

Dobry plan odżywiania to najważniejszy szczegół w układance, kiedy próbujesz się zgrać. Sztuką jest uzyskać wszystkie makroelementy (białka, węglowodany, tłuszcze), ale umieścić swoje ciało w deficycie kalorycznym, dzięki czemu można rozpocząć spalanie tłuszczu. Musisz zapewnić organizmowi białko wystarczające do naprawy i zachowania masy mięśniowej, wystarczy węglowodanów, aby zapewnić energię w trakcie treningu i zdrowe tłuszcze, aby utrzymać równowagę hormonów anabolicznych.

Dieta wysokobiałkowa

Tak jak powiedzieliśmy, zwiększenie spożycia białka jest najważniejszą częścią twojego „zgryźć dietę”. Wystarczająco dużo białka z różnych źródeł zapewni Ci wszystkie aminokwasy potrzebne do zachowania starej masy mięśniowej i zbudowania na niej nowych. W tym samym czasie białko pomaga w przyspieszeniu metabolizmu, co przyspieszy proces spalania całego tłuszczu.

Oto niektóre z najlepszych źródeł białka:

Indyk
Czerwone mięso
Ryba
Jajka
Białe mięso z kurczaka
Białko serwatki
Węglowodany

Węglowodany mogą być mieczem z dwoma ostrzami. Są potrzebne do energii, ale jedzą więcej, niż potrzebujesz, i jesteś na właściwej drodze do przytyje. Pamiętaj, aby spożywać tylko złożone węglowodany, takie jak chleb pełnoziarnisty, makaron pełnoziarnisty, brązowy ryż, owies, słodkie ziemniaki i dużo warzyw.

Należy również spożywać węglowodany wystarczające do napędzania treningów. Zacznij od zjedzenia 1 grama węglowodanów na 1 kg masy ciała. Jeśli nadal nie tracisz tłuszczu w ciągu kilku tygodni, spróbuj zmniejszyć ilość spożywanych węglowodanów jeszcze raz.

Zdrowe tłuszcze

Nie należy całkowicie wycinać tłuszczów z diety, próbując uzyskać zgrywanie. Zdrowe tłuszcze są niezbędne w procesie produkcji hormonów.  Upewnij się, że spożywasz wystarczającą ilość kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6.

Niektóre z najlepszych źródeł omega 3:

Nasiona lnu
Orzechy włoskie
Sardynki
łosoś
Wołowina
Tofu
Krewetka
Brukselki

Pij więcej wody

Woda przyspieszy metabolizm, wypłucze toksyny z organizmu i pomoże w trawieniu i transportowaniu składników odżywczych do mięśni. Dla tych, którzy chcą przycinać tłuszcz, woda jest szczególnie ważna. Upewnij się, że pijesz około galona (i może trochę więcej) wody dziennie, próbując zostać zgraną.

Trening siłowy

W przeciwieństwie do przekonania, że wysokie powtórzenia i niskie ciężary będą wcinać Twoje ciało, wysokie ciężary rzeczywiście pomogą spalić tłuszcz. Mocne unoszenie powoduje więcej kalorii i powoduje wzrost mięśni. Więcej chude mięśnie oznaczają, że będziesz miała szybszy metabolizm i spalanie tłuszczu w wyższym tempie, nawet podczas odpoczynku.

Jedna sztuczka, którą możesz tu spróbować, to zredukować okresy odpoczynku między zestawami, wciąż próbując podnosić względnie duże ciężary.

Cardio

Nie najważniejszym czynnikiem jest cardio, które może skrócić czas potrzebny do utraty tłuszczu. Wiele osób nie lubi cardio. Oprócz spalania dodatkowych kalorii, cardio jest ważne również dla twojego zdrowia. Utrzymuje aktywny i zdrowy układ krążenia, poprawia krążenie krwi i transport składników odżywczych do mięśni. Jeśli nie jesteś przesadzony, cardio może być świetnym narzędziem na twojej drodze do zgrywania.

Najgorsze jest to, że wiele z was nie wie jak trenować, nie wie nawet jak pić wodę czy stosować dietę. Wiele z was błądzi po internecie szukając darmowych diet i treningów, a one mogą być akurat nie dla ciebie, bo musi byc indywidualny dopasowany. Nikt nie rozumie jak ważna jest praca z trenerem i dietetykim aby nie popełnić błędów na samym początku.

Zainwestujcie w siebie i zróbcie prezent i kupcie pakiet ze mną klikając w ten link

>>>kliknij tutaj<<<

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk