Jak możesz stracić swoją wagę – Zrób to na NOC

Brzuch

Jak możesz stracić swoją wagę – Zrób to na NOC. To jest sposób, w jaki możesz stracić swoją wagę i odtruć swoje ciało na noc! Wiele osób owija swoje ciało w plastikową folię, która jest uważana za proces kosmetyczny, który prowadzi do efektu cieplarnianego.

Kliknij tutaj po plan dla siebie

Ta metoda zwiększa funkcję gruczołów potowych i krążenia krwi oraz eliminuje niebezpieczne substancje i toksyny z organizmu. Ludzie owijają swoje ciała folią domową lub plastikową folią, aby obniżyć ich wagę, oczyścić ciało i poprawić zdrowie skóry.

Możesz owinąć ciało plastikową folią na wiele sposobów, a każda droga ma swoje inne zalety. Przeczytasz o dwóch sposobach w tym artykule i będziesz mogła obniżyć swoją wagę, oczyścić ciało i usunąć cellulit.

Owijanie z miodem!

Wrzuć 3 łyżki miodu do naczynia i podgrzej ten miód. W tym momencie możesz dodać jedno żółtko jaja i kilka kropli naturalnego olejku (decyzja: jojoba, olej pomarańczowy lub cytrynowy).
Wymieszaj tę mieszankę nałóż  ją na pożądanych obszarach, takich jak uda, ramiona lub brzuch, a następnie owiń solidnie domową plastikową folią. Załóż trochę stary dres i po prostu się zrelaksuj. Pozostań pod przykryciem przez godzinę, a następnie usuń okład i spłucz ciepłą wodą mieszankę z ciała.

Owijanie maseczką z niebieskiej glinki do ciała!

Metoda ta jest uważana za jedną z najbardziej skutecznych metod usuwania cellulitu i spalania dodatkowego tłuszczu z organizmu. Niebieska glinka zawiera duże ilości mikroelementów, które są bardzo korzystne dla naszej skóry. Dlatego eksperci doradzają niebieską glinę do tego leczenia. Dodaj ciepłą wodę w mniejszej ilości niebieskiej glinki, aż uzyskasz masę o grubości kremu. Wymieszaj powstałą mieszaninę na pożądanym obszarze. Owiń folią  i nałóż dres, podobnie ja w poprzednim przepisie. ciepłe ubrania. Możesz wykonać ćwiczenia, aby uzyskać jak najlepsze wyniki.

Powtarzaj tę metodę dwa razy w tygodniu, a wyniki na pewno nadejdą. Celulit i tłuszcz zostaną usunięte, jak również rozstępy.

Podczas owijania Twoja skóra otrzyma mikroelementy, które sprawią, że Twoja skóra stanie się bardziej elastyczna, delikatna i miękka. Przed naniesieniem owijki na ciało zaleca się wykonać peeling ciała.

Korzyści z utraty wagi dzięki owinięciu w folię:

Jeśli idziesz na siłownię lub wykonujesz ćwiczenia, powinnaś owinąć brzuch w plastikową folię. Jeśli normalizujesz swoją dietę, na pewno obniżysz swoją wagę w ciągu 4 tygodni.

Folia domowa jest niedroga i bardzo łatwa do znalezienia w każdym sklepie.
Możesz owinąć ramiona, stopy i brzuch.
Jest bardzo pomocna w kształtowaniu ciała.
Kiedy folia sprawia, że ​​się pocisz, oznacza to, że proces działa.
Twoja skóra będzie w lepszym stanie, a twój cellulit zniknie po jakimś czasie

Ostrzeżenie: Jeśli cierpisz na schorzenia układu krążenia, choroby serca, rozległe żyły lub podwyższone ciśnienie krwi, nigdy nie powinnaś wypróbowywać metod owijania folią.

Kliknij tutaj po plan dla siebie

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk