Jak zmniejszyć Bioderka tym Prostym Sposobem – Spróbuj

Jak zmniejszyć Bioderka tym Prostym Sposobem - Spróbuj

Jak zmniejszyć Bioderka tym Prostym Sposobem – Spróbuj

Zestaw ćwiczeń na uda i bioderka jest bardzo ciężkim elementem do zrzucenia tłuszczu. Generalne aby zmniejszyć bioderka musisz zgubić z całego ciała, ale żeby skóra nie wisiała, musisz ćwiczyć z obciążeniem. Wyobraż sobie, że ważysz około 100 kg i chcesz schudnąć 30 kg co się stanie ze skórą?

Będzie wisieć i ciało będzie nie ładnie wyglądać. Fak będzie pod ciuchami, ale twój komfort psychiczny będzie zaburzony, a tego pewnie nie chcesz. Dlatego tak ważny jest trening i jego elementy. Czyli musisz wykonywać dobrze technicznie aby mieć pożądany efekt, a to nie jest proste.

1.Boczne Przysiady z nogą wyprostowaną to dobre ćwiczenie na bioderka, pośladki i wew. uda. Zwykły przysiad z prostymi plecami i nie wywhądzącymi kolanami poza palce od nóg jest jeno z najlepszych ćwiczeń, które możesz zrobić w domu. 3 serie po 15 powtórzeń.

2.W tym ćwiczeniu jest potrzebne kółeczko, które możesz kupić w każdym sklepie sportowym. Następnie włóż je pomiędzy uda i ściśnij podnosząc pośladki. 3 serie po 15 powtórzeń.

3.Zwykłe chodzenie boczne z gumą to bardzo proste ćwiczenie. Nawet jak nie masz gumy, to możesz pochylić się do przodu, złapać z butelki wody i dreptać w miejscu przez 5 min 3 serie. Zobaczysz jaki ogień będzie na uda.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk