Schudnij w 2 Miesiące – 20 kg – Plan dla Ciebie

Schudnij w 2 Miesiące – 20 kg – Plan dla Ciebie

Nie będę Ci ściemniać, że aby osiągnąć sukces w odchudzaniu musisz ciężko pracować. Dla każdego będzie dobre co innego. Jedni zrobią to szybciej, drudzy poświęcą kilka lat. Co jest dobre?

Z 20 – letniego doświadczenia najlepiej każde wyzwanie przeciągnąć w czasie, nawet jeśli to będzie trwało całe życie. Jestem przy 50-siątką i powiem wam, że porwałam się na najcięższą pracę w swoim życiu – treningi MMA.  Choć schudłam dość szybko w krótkim czasie, to ja na to nie patrzę. Robię sobie badania co 2 miesiące i to się dla mnie liczy. Oczywiście wszystko jest w normie – w ogóle nie choruję, ale intensywność w treningach jest ogromna.

Im więcej ćwiczysz, tym więcej spalasz tłuszczyku – to mogę potwierdzić. Nawet nie trzymając żadnej, ścisłej diety. Trzeba się trzymać zasad, które mam od 20 lat. Nie jeść słodyczy, mącznych potraw, nie solić, beż śmietan, sosów i pić 4-5 litery wody.

KONTAKT DO TRENINGÓW 1 NA 1 ONILE W DOMU KLIKNIJ TUTAJ

Trochę inaczej jest jak jesteś koło 50 – siatki. Menopauza, otyłość, bóle pleców, wysokie ciśnienie, chora tarczyca i mogłabym wymieniać i wymieniać. Tak jest u 95% kobiet. Nie musi tak być. Tylko musisz uwierzyć w to. Najgorsze jest to, że szybko się poddajesz. Naoglądasz się na inst czy fb młode kobiety z płaskim brzuchem, które zachęcają do diet czy smoothe, katujesz się przez 3 miesiące, a tu nie nie widać, żadnych zmian. Buch tak jak był, tak jest.

Pamiętaj, że nie jesteś w tym wieku, w którym możesz wszystko zastosować. Ćwiczyć musisz indywidualnie, bo już nie jest to zdrowie i potrzebujesz czasu, dużo czasu.

Gosia Kłos, Mataleo. odchudzanie, dieta, trening

Ostanie napisała do mnie pani, że ćwiczenia, które są u mnie na blogu są za ciężkie i dla młodych pań. A dlaczego nie spróbować zrobić 2-3 razy w lżejszej wersji, którą zawsze podaje i powtarzać codziennie?

To jest właśnie wyzwanie dla ciebie. Zawsze będą jakieś wymówki, bo to bo tam to, Z trudne, za gorąco, za słone. Ja zapraszam do siebie na treningi online w domu 1 na 1 indywidualnie. Może to jest rozwiązanie dla ciebie…

Powodzenia i bez wymówek.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk