Jak Zlikwidować Duże Uda – Program dla Osób Początkujących

Ćwiczenia na obwisłe uda

Jak Zlikwidować Duże Uda – Program dla Osób Początkujących

Stonowane i wyrzeźbione uda i pośladki wyglądają bardzo atrakcyjnie w spódnicy czy obcisłych dżinsach. Wiele kobiet marzy o idealnym ciele do noszenia krótkich spódniczek czy nawet swojego samopoczucia.

Dzięki tym ćwiczeniom można uzyskać silniejszy i szczuplejszy kształt ud. Ten obszar nie jest obszarem, który można łatwo rozpracować podczas codziennej aktywności. Trening doskonale i naturalnie rzeźbi uda. Dobrą sylwetkę nie jest trudno osiągnąć, gdy zna się i stosuje te ćwiczenia, aby mieć bardziej seksowne uda.

Jeśli zmagasz się z ujędrnionymi udami, skorzystaj z tych prostych, skutecznych i przydatnych ćwiczeń na dolne partie ciała. Celuje w wewnętrzne uda, wewnętrzne ścięgna podkolanowe, zginacze bioder, a nawet czworogłowe.

Ogólnie rzecz biorąc, ten trening jest precyzyjnie ukierunkowany na uda, ludzie często potrzebują specjalnego treningu, aby dotrzeć do tego obszaru.

1.Wystarczy, że masz śliski parkiet i odpowiednie poślizgowe maty i już można ćwiczyć. Jeśli ich nie posiadasz to możesz zrobić zwykłe wykroki do tyłu.

Zrób raz jedną raz drugą nogę po 12 powtórzeń 4 serie. W ręku można mieć hantelki po 1kg.

 

2.Bardzo dobre ćwiczenia na brzuch, uda i i bioderka. Możesz zrobić te ćwiczenie skacząc do boku i do przodu. 3 serie po 12 powtórzeń.

3.Kolejne ćwiczenie na wewnętrzne mięśnie ud. Proste ćwiczenie, bo dajesz nogę do boku lub przesuwasz na specjalnym materiale. Raz prawa, a raz lewa noga do boku 3 serie po 15 powtórzeń.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk