Jak zgubić tłuszcz z ud i bioderek? Nowy artykuł

Jak zgubić tłuszcz z ud i bioderek - Gosia Klos

Jak zgubić tłuszcz z ud i bioderek? Nowy artykuł. Jest już lato i powinnaś być z formą na 100%, ale wiem z doświadczenia, że tylko 8 % z was osiągnęło swój cel. Dlaczego tak się dzieje? Z wielu przyczyn. Na przykład myślicie, że wiecie co robić z treningim lub jak sie odżywiać, bo czytaliście w internecie lub ktoś wam coś powiedział  i wszystko robicie na własną rękę, a tu idzie wszystko w odwrotną stronę. Druga sprawa to brak wam motywacji i szybko się poddajecie. Trzecia sprawa to szkoda wam zainwestować kasy w trenera, dopiero jak coś sie stanie to robicie wszystko na ostatnią chwilę.

Ostatnio miałam wiadomość od pani, która waży 103 kg i chce schudnąć 30 kg w 2 miesiące, bo ma ślub i musi wyglądać szczuplutko. Ludzie nie tędy droga! 30 kg do pare miesięcy dobrej pracy treningów online ze mną i stała opieka, a nie 2 miesiące. I to się tyczy każdego szybkiego odchudzania! Efekt jo-jo gwarantowany!

Nadmiar tłuszczu znajduje sie w różnych częściach ciała. Wiele osób obecnie walczy z nadmiarem tłuszczu na nogach i na brzuchu i może to być dla was naprawdę niewygodne. Pozbycie się nadmiaru tłuszczu z jakiejkolwiek części ciała wymaga połączenia odpowiedniej diety i ćwiczeń fizycznych, treningi online są najlepszą formą dla osób, które nie mają czasu wyjść z domu. To samo dotyczy sytuacji, w której dana osoba chce pozbyć się nadmiaru tłuszczu z nóg czy brzucha. Dobrą wiadomością jest to, że utrata tłuszczu z nóg nie jest wcale taka trudna.

Oto kilka informacji, które powinny pomóc wam ujędrnić nogi.

1. Spacerowanie i bieganie

Jednym z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów pozbycia się tłuszczu z nóg jest częste chodzenie. Chodzenie może wydawać się nieco nudne, ale może naprawdę pomóc wzmocnić mięśnie nóg, a także wyeliminować nadmiar tłuszczu. Bieganie jest bardziej skuteczniejszą formą aktywności, które spalają nadmiar kalorii. Ćwiczenia te mogą pomóc osobie w uzyskaniu lżejszych nóg, a także w odchudzaniu innych części ciała.

2. Jazda rowerem 

Kolejnym naprawdę skutecznym ćwiczeniem dla nóg jest jazda na rowerze. Jazda na rowerze najlepiej na stromym terenie może naprawdę pomóc, aby nadmiar tłuszczu z nóg zniknął. Jazda na rowerze może wydawać się ciężką pracą dla wielu z was, ale jest to naprawdę skuteczne ćwiczenie kształtowania nóg.

3. Skakanie

Skakanie na trampolinie jest naprawdę zabawną formą spędzania wolnego czasu. Jeśli bieganie i jazda na rowerze nie są możliwe, skakanie może być dobrym zamiennikiem. Wszystko, czego potrzeba, to skakanka i mała przestrzeń do skakania oraz trampolina. Wycisk niesamowity.

4.Zmniejszenie spożycia niezdrowych węglowodanów

Dieta jest główną przyczyną utraty nadwagi. Aby powstrzymać tłuszcz od gromadzenia się w nogach i w innych częściach ciała, powinnaś zmniejszyć ilość węglowodanów wprowadzanych do diety. Takie postępowanie jest bardzo ważne, szczególnie jeśli dana osoba nie angażuje się w żadną formę ćwiczeń z odchudzaniem. Unikanie tłustych potraw, przetworzonych przekąsek i wielu niezdrowych produktów może naprawdę pomóc.

5. Lepsza dieta

Zmiana nawyków żywieniowych jest podstawą każdej aktywności odchudzającej. Jest to również obowiązkowe dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jedzenie właściwych węglowodanów jest ważne, aby ograniczyć gromadzenie się tłuszczu w nogach i udach. Słodycze można zastąpić słodkimi owocami, takimi jak winogrona, jabłka i banany. Oprócz włączenia większej ilości owoców do diety odchudzającej, możesz również dodać do mieszanki kilka warzyw, takich jak sałata i brokuły.

Woda  jest również bardzo ważna, aby utrzymać nawodnienie ciała przez cały czas. I tak łatwo jest szybko stracić tkankę tłuszczową.

Napisz do mnie na m.klos@mataleo.eu i zacznij zdrowo się odchudzać.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk