Jak zgubić Cellulit na Udach i Pośladkach – Sprawdź

Cellulit zlikwiduj tymi metodami - uda i biodra

Jak zgubić Cellulit na Udach i Pośladkach – Sprawdź. Kobietami zajmuje się już ponad 18 lat zdrowymi i tymi, które cierpią na różne choroby tarczyca czy cukrzyca. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że oczekujecie cudów, a nic w tym kierunku nie robicie. Chcecie być zgrabne i szczupłe, ale nie chce wam się tyłka ruszyć na trening czy zwykły spacer. Wydacie każdy grosz na tabletki, a jak wam zaproponuje trening online, to piszecie, że za drogo. Nie jest drogo u nikogo. Wam sie po prostu nie chce, a jak wstawię zdjęcie mojej podopiecznej, która zrobiła mega formę, to zaraz szukacie szczegółu aby tylko dopieprzyć oliwy do ognia.

Jestem ciekawa jak ty byś sie czuła, gdybyś zrobiła swoją metamorfozę i Tobie by tyłek obrabiano bo wyglądasz tak, a nie inaczej. Żeby zgubić Cellulit na udach i pośladkach trzeba ciężko na to pracować nawet parę lat, ale niektóre z was to by chciały na wczoraj schudnąć 20 kg, ujędrnić pośladki i jeszcze mieć płaski brzuch. Taką drogą to daleko nie dojdziesz, a wieku 50 lat już będziesz miała jakiegoś raka lub 120 kg z cukrzycą 2 stopnia i bez macicy.

Nie masz pojęcia jak działa organizm, nie pijesz  w ogóle wody i nie ćwiczysz tylko narzekasz bez sensu i obgadujesz drugą kobietę, która wzięła życie w swoje ręce i zaczęła coś robić ze sobą. Na wszystko potrzebny jest czas i determinacja, a nie tabletki i shakjki, które są nafaszerowane chemią. No ale Tobie wciska sie kit, a Ty je wciągasz jak świeże bułeczki. Później wątroba rozwalona, a nerki nie funkcjonują poprawnie.

Ja mam 44 lat i moje wszystkie badania są w normie. Nie mam żadnego cellulitu na udach czy pośladkach. Nie mam żadnych problemów, wręcz przeciwnie staram sie o dzidziusia. Tak w moim wieku też można. Niestety, ale prawda boli. Codziennie piszę artykuły, nagrywam wam Video live, a wy i tak niczego nie rozumiecie.

Zobacz moją podopieczną Magdę z 2 dzieci, pracująca mogła sobie pozwolić na trenera i wypracowała sobie piekne pośladki bez cellulitu. Bez wymówek.

 

Pozwól sobie pomóc  i zapisz się do mnie na konsultacje. Podejmij decyzję właśnie po przeczytaniu tego wpisu. Pozbędziemy się cellulitu z ud i pośladków. Nauczę cię jak przyrządzić potrawy łatwo i prosto, poćwiczymy razem. I przestań trzymać te pieniądze w skarpecie! Jak umrzesz i tak pójdą na twój pochówek. No tak jest. Ile osób nie dociąga już do 60 lat lub mają już zaawansowane choroby, na które trzeba wydać majątek – lekarstwa, lekarze.

Dlaczego nie zainwestować w swoje zdrowie Tu i Teraz! Potem już może nie być!

Czas podjąć decyzję właśnie dziś i zlikwidować ten cellulit. Zapraszam 😉

Napisz do mnie

m.klos@mataleo.eu

Umów się na konsultację i zacznij dbać o siebie nie jutro czy za miesiąc tylko Teraz!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk