8 domowych środków na Żylaki – PORADY

Żylaki jak się ich pozbyć

8 domowych środków na Żylaki – PORADY.  Żylaki są bardzo uciążliwe i prowadza do bardzo poważnych chorób np. zatory, zakrzepy, powiększone żyły, które pojawiają się z różnych powodów, w tym ciąży i historii rodziny. Po operacji korekcji tych żył nie jest czymś, do czego ludzie chcą natychmiast przejść.

Dzięki zastosowaniu 8 domowych środków zaradczych możesz być w stanie przejąć kontrolę nad żylakami i złagodzić dyskomfort bez operacji. Być może uda ci się zapobiec ich zarażeniu, jeśli Twoja rodzina jest do nich predysponowana.

1. Ruszaj się.  Przede wszystkim ćwicz! One  pomagają Twoim problemie z  żylakami. Ponieważ słabe krążenie jest problemem w tworzeniu problemów żylnych, a ćwiczenia pomagają poprawić krążenie w nogach.

2. Unikaj krzyżowania nóg. Skrzyżowanie nóg wywiera nacisk na nogi i może powodować problemy z krążeniem. Unikaj krzyżowania nóg to może pomóc w złagodzeniu dyskomfortu związanego z żylakami.

3. Podnieś nogi. Poświęć czas w ciągu dnia, aby podnieść nogi powyżej serca, to może również poprawić Twoje krążenie.

4. Unikaj siedzenia. Dobra cyrkulacja jest kluczem do zapobiegania i leczenia problemów z żylakami. Siedząc i stojąc przez długi czas powoduje problem w obiegu krwi,  unikaj wiec siedzenia lub stania zbyt długo. W dłuższej podróży staraj sie robić przerwy co 1h na 10 min i to już dużo pomoże.

5. Kontroluj swoją wagę. Nadwaga powoduje niepotrzebny nacisk na żyły. Dbanie o zdrową wagę jest moją rekomendacją. Napisz do mnie. Dziś mam dla ciebie promocję.Tylko 100 zł za dietę.

6. Odżuć sól. Sól sprawia, że ​​smak jedzenia jest dobry, ale także powoduje, że organizm zatrzymuje dodatkowy płyn. W miarę starzenia się organizmu eliminacja dodatkowego płynu staje się coraz trudniejsza, co zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia żylaków. Jeśli masz już żylaki, zatrzymanie płynów spowodowane przez zbyt dużą ilość soli może spowodować, że żyły będą jeszcze bardziej nieprzyjemne i będą powodować duży ból, co powoduje wiele problemów z chodzeniem.

7. Wysokie obcasy. Wysokie obcasy mogą wyglądać wspaniale i bardzo pracują na mięśnie łydek, co jest nie dobre dla twoich żył. Unikajmy wysokich szpilek, ale i bardzo niskich obcasów.

8. Właściwy ubiór (nieuciskające skarpety, pończochy, unikanie bardzo obcisłych spodni, gorsetów ). Zapewnia to dobre wsparcie i zachęca do krążenia krwi, co jest kluczowe w leczeniu żylaków. Pamiętaj o systematycznej kontroli ginekologicznej oraz hormonalnej.

O tym jednak, jakie konkretnie żyły i w jakich odcinkach są niewydolne – decyduje badanie USG i Dopplera układu żylnego. Bez tego badania nie powinno się obecnie podejmować decyzji o leczeniu żylaków czy ćwiczeń.

Dwie ważne wskazówki dla Ciebie

 1. Zapalenie żył powierzchownych w odróżnieniu od zapalenia żył głębokich – nie jest na ogół powodem do stosowania leków przeciwkrzepliwych (heparyny).
 2. Nie zaleca się w nim unieruchomienia (leżenia z uniesioną kończyną) – wręcz przeciwnie – zaleca się ruch, chodzenie – zapobiega ono szerzeniu się zapalenia na inne odcinki żył.

Moje podopieczne.

Sylwia Wielka Brytania. 

“Moja przygoda z treningiem online w domu i dietą od Gosi zaczęła się 3 miesiące temu. Pracuje na nocki po 12 godzin i w ogóle nie mogłam sobie z wszystkim poradzić.  Nie mogłam znieść swojego wyglądu w lustrze. Na podstawie krótkiej ankiety Gosia stworzyła dla mnie plan treningowy dostosowany do moich warunków domowych, tym bardziej, że praca na noc mnie wykańczała. Plan dietetyczny jest tak urozmaicony, że po 3 miesiącach nauczyłam się sama komponować posiłki. Stosowałam go przez miesiąc, a następnie zgłosiłam się zgodnie z zaleceniem po nowy plan dietetyczny i treningowy. Rezultat był wspaniały, gdyż ujędrniłam swoje pośladki i w końcu nie mam cellulitu. Brzuszek w końcu sie pokazuje, bo przez cały czas miałam wzdęcia. Do tego zaobserwowałam, że mam silniejsze włosy i paznokcie. Mam również więcej energii i wigoru. Przepisy były proste do wykonania, a przede wszystkim bardzo smaczne i łatwe w przygotowaniu.”

 

Magda Wielka Brytania. 

“Moja przygoda z treningiem osobistym i online w domu i dietą od Gosi zaczęła się 2 lata temu.  Zaniedbałam się po 2 ciążach. Duży brzuch, ciało miałam wiotkie i sama nie wiedziałam co mam robić, co jeść. Gdy Gosia Przyjechała do mnie postawiła mnie do pionu i dodała motywacji. Ustaliłyśmy plan działania, dietę i trening. Treningi 4 razy w tygodniu i co miesiąc zmiana na nowy! Inaczej to nie działa! Teraz jestem w ciązy z 3 dzieckiem i nadal mnie Gosia prowadzi, ale teraz treningi są w domu. Dieta też sie zmieniła radykalnie. Zawsze bałam sie trenować w ciąży, ale po ostatnich dwóch wyglądałam okropnie i nie chce tak wyglądać jak urodzę. Mam 100% zaufanie do Gosia w każdym moim stanie zdrowia”

 

 

Co zyskujesz dzięki mojej diecie i treningom?

Korzystając z moich usług otrzymujesz gotowy plan żywienia jak i plan treningowy  dostosowany do Twojego organizmu i trybu życia – zbilansowaną dietę oraz plan treningowy dopasowany do twojego stylu życia, Moje dieta i plan treningowy dla Ciebie to przede wszystkim:

Czas na zmiany przez cały rok!

 • dania, które przygotujesz w nie więcej niż w 20 minut;
 • tanie i łatwo dostępne składniki i produkty, które dostaniesz w każdym sklepie i każdym państwie;
 • plan żywieniowy na jeden miesiąc i opis każdego posiłku ;
 • możliwość wyboru diety na odchudzanie, utrzymanie wagi, przybranie na masie i wyeliminowanie problemów zdrowotnych;
 • stały kontakt ze mną online
 • plan treningowy domowy lub na siłowni
 • możesz wykupić plan treningowy online skype na który trenujemy razem
 • motywacja w treningach zagwarantowana
 • plan treningowy dopasowany dopasowany do jednostki chorobowej np. kontuzje czy urazy

Moje dieta jest oparta na potwierdzonych metodach naukowych i latach doświadczeń oraz wiedzy z zakresu dietetyki. Doświadczenie z zakresu treningu posiadam juz 18 lat. Dzięki moim konsultacjom, treningu diecie możesz tracić nawet do 2 kg tygodniowo przez pierwszy miesiąc, nie martwiąc się o swoje zdrowie. Dlaczego tak dużo w tygodniu? Napisz do mnie i działaj, a sama się przekonasz.

WSZYSCY MAJA MARZENIA, ALE NIE WSZYSCY WYCIĄGAJĄ PO NIE RĘCE. SPEŁNIJ JE ZACZYNAJĄ OD NAPISANA DO MNIE WIADOMOŚCI.

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk