Trening Na Grube Ramiona – VIDEO

Trening na ramiona - Gosia Klos

Trening Na Grube Ramiona – VIDEO. Kochane moje dziś kolejna dawka nowego  treningu, który możesz ćwiczyć w domu lub w parku na ławce. Pamiętaj zawsze o rozgrzewce. Rozgrzewka ma na celu przystosować Twój organizm do wysiłku, poprawić krążenie i uelastycznić wszystkie stawy, aby nie miała na samym wstępie żadnej kontuzji.

Plan treningowy czy to w domu czy na siłowni jest zawsze zapisem działań treningowych prowadzących do realizacji określonego celu, który musicie sobie same określić.   Ważne jest zapisywanie każdego treningu, abyście mogli po miesiącu ćwiczeń zerknąć na notatki i ustalić kolejny plan.

Jeśli nie ma zmian w zapisie planu w stosunku do poprzedniego treningu, to należy starać się użyć nieco większego obciążenia niż w poprzednio. Warunkiem jest jednak wykonanie prawidłowo technicznie każdego ćwiczenia, a to jest bardzo duży problem u każdej z was i dlatego nie macie pożądanego efektu.

Pierwsze tygodnie waszego treningu to tak naprawdę przyzwyczajanie organizmu do wzmożonego wysiłku fizycznego. Jest to bardzo ważny okres, gdyż nie tylko nasze ciało musi przystosować się do nowej sytuacji, ale i „głowa”. Mięśnie, stawy i ścięgna potrzebują czasu, aby się rozruszać a my potrzebujemy czasu by bez większych rewolucji wpleść trening w codzienne życie.

Bardzo dużo ludzi po okresie miesiąca czasu poddaje się szybko, bo nie widzi jakiegoś efektu. Najlepszy efekt będzie dopiero widoczny po 3 miesiącach tak – 15 kg, ale musisz być cierpliwa i mi zaufać. Tak pracuje ze wszystkimi, a efekty mojej pracy znajdziesz na mojej stronie.

Już od początku starajcie się ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu. Lepiej ćwiczyć krócej a częściej. Pierwszy tydzień będzie wyznaczał dalszą pracę. Ponieważ poziom wytrzymałości rozpoczynających trening jest różny, trening powinien być indywidualnie dobrany. I u mnie tak jest. Ja nie prowadzę osób na ilość i zbijam szybka kasę, tylko prowadzę osoby z którymi bede widziała, że tego chcą i że poćwiczymy min. 3 miesiące.

  Plan jest przygotowany dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z treningiem. Spokojne zwiększanie objętości treningu pozwoli uniknąć kontuzji i przeciążeń oraz nieprzyjemnych odczuć związanych z nadmiernym zmęczeniem.

Teraz lecimy z Trening Na Grube Ramiona – VIDEO

1.Wznosy ramion do góry.

Instrukcje:

– Pozycja wyjściowa – Stań na lewej stopie, aby uzyskać dodatkowy obciążenie, trzymając hantle w każdej ręce
– Z rękami skierowanymi na ramiona, zginaj łokcie, przekręć i wyprostuj dłonie do góry.

Balansowanie na jednej nodze angażuje kręgosłup do maksimum.

Wykonaj 15 POWTÓRZEŃ Z WYKORZYSTANIEM 2 KG  NA KAŻDĄ Z RAMION

 

2.Wznosy ramion do boku.

Instrukcje:

– Pozycja wyjściowa – Stań na lewej stopie, trzymając ramiona obok siebie,
– Dopuszczenie ich do pozycji litery T.
– Znieś ramiona nie wyżej niż barki.

Wykonaj 15 POWTÓRZEŃ Z WYKORZYSTANIEM 2 KG  NA KAŻDĄ Z RAMION

 

 

3.Ramiona do boku w pozycji do przodu.

Instrukcje:

– Pozycja wyjściowa – chwyć parę hantli i pochyl się do przodu na biodrach, a ramiona daj do boku
– Rozprostuj klatkę piersiową, koncentrując się na ramionach do boku i lekko wyginając dolną część pleców.
– Uginaj lekko kolana przez cały czas okres ćwiczenia

 

 

4.Triceps na skrzynki.

Instrukcje:

Trzymaj energię na piętach, a koniuszki palców wskazują na Twoje pośladki. Łokcie skierowane są prosto i idą do góry, utrzymuj cały kręgosłup prosto przez cały czas.

Wskazówka: możesz je wykonywać na skrzyni  lub na ławce, aby sprostać większym wyzwaniom.

 

 

 

Trzymaj sie planu, a jak Ci brak motywacji to napisz do mnie, a dostaniesz na pewno wycisk na treningu online!

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk