JAK zgubić 5 kg w tydzień

4 kg

JAK zgubić 5 kg w tydzień. Jeśli  chcesz stracić  5 kg w ciągu jednego tygodnia, musisz postępować zgodnie z moim planem. Przetestowałam ten plan na klientach, którzy chcieli szybko schudnąć przed jakimś ważnym wydarzeniem, takim jak urlop czy sesja zdjęciowa. W rzeczywistości niektórzy z moich klientów, którzy używają mojego planu najczcseiej zostawali przy tym planie o wiele dłużej. Chociaż nie jest to dieta długoterminowa, może jednak  doprowadzić do utraty wagi  i zachęcić do bardziej zrównoważonych i długoterminowych zmian.

1. Pij głównie wodę zamiast napoju energetyczny lub alkoholowego. A przecież te napoje nie zaspokoją cię tak, jak 100 kalorii w posiłku z białkiem. Inne płyny mogą mieć dużo soli i cukru, a w  węglowodanach, które powodują, że organizm zatrzymuje wodę może być ci ciężej zgubić nadmiar tkanki tłuszczowej  Z drugiej strony woda ma zerowe kalorie. Jeśli woda jest zbyt nudna dla CIEBIE, możesz  dodać kilka kropli cytryny  lub liści mięty. 

2. Odcięcie cukru i skrobi. Najważniejszą częścią jest redukcja cukrów i skrobi (węglowodanów). Są to produkty najbardziej pobudzające wydzielanie insuliny. Jeśli nie wiesz już, insulina jest głównym hormonem przechowywania tłuszczu w organizmie. Kiedy insulina spada, tłuszcz ma łatwiejszy czas wydostania się z tłuszczu, a organizm zaczyna spalać tłuszcz zamiast węglowodanów. Inną zaletą obniżania insuliny jest to, że nerki wydzielają nadmiar wody sodowej z organizmu, co zmniejsza wzrost i niepotrzebną wagę wody. W pierwszym tygodniu jedzenia bez cukru  stracisz  do 5 kg (niekiedy więcej), zarówno tłuszczu jak i zlecisz z wody.

3. Podnoszenie ciężarów 3 razy w tygodniu. Aby schudnąć w moim planie musisz ćwiczyć. Najlepszym rozwiązaniem jest udanie się na siłownię 3-4 razy w tygodniu. Zrób rozgrzewkę, podnoś ciężary, a następnie na koniec sie  rozciągnij. Jeśli jesteś nowa na siłowni, zapraszam do współpracy  Podnosząc ciężary spalisz kilka kalorii i zapobiegnie to  spowolnieniu metabolizmu, co jest częstym skutkiem ubocznym utraty wagi. Jeśli podnoszenie ciężarów nie jest opcją dla ciebie, wystarczy wykonać kilka łatwiejszych ćwiczeń cardio, takich jak bieganie, pływanie czy chodzenie.

4. Aktywuj się poza salą gimnastyczną Aby spalić dodatkowe kalorie i stracić więcej kilogramów, możesz zwiększyć codzienną aktywność. W rzeczywistości, jak aktywny jesteś przez cały dzień, gdy nie ćwiczysz również odgrywa bardzo ważną rolę w utracie wagi i otyłości. Na przykład różnica między pracą biurową a ręcznym zatrudnieniem może wynosić do 1000 kalorii dziennie. Jest to takie samo jak 90-120 minut intensywnego treningu.. Proste zmiany stylu życia, takie jak chodzenie lub jazda na rowerze do pracy, schodzenie po schodach, chodzenie na spacery lub nawet sprzątanie domu może spalić dużo kalorii.

5. Nikt o tym nie pisze, ale Sex również pomaga spalić parę kilogramów, podnosząc poziom  endorfin, pomagając pokonać Twoje pragnienia. 

Teraz zatrzymaj się i pomyśl jak wprowadzić te zmiany. Najlepiej od razu, ale jak ja to tłumaczę, nie odrazu Rzym zbudowano.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk