Jak zgubić 15 kg – Dieta i Trening – Gosia Klos

Jak zgubić 15 kg - Metamorfoza Gosia Klos

Jak zgubić 15 kg – Dieta i Trening – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Czy chcesz uzyskać pięknie wyrzeźbione ciałko z  pięknym brzuchem i to w szybkim czasie? I najlepiej zrobić to wszystko do lata tego roku? To jest ten artykuł dla ciebie! Sztuczka polegająca na uzyskaniu stonowanego brzucha czy pięknej sylwetki, polega na angażowaniu się w treningi, które są ukierunkowane na dany problem. Podczas gdy odpowiednia dieta i regularne treningi są bardzo kluczowe, robienie danego treningu na daną grupę mięśniową 2 razy w tygodniu,  powinno pomóc. Niezależnie od tego, czy jesteś przywiązany do czasu, czy po prostu chcesz osiągnąć wyniki szybciej, to te treningi, które są indywidualnie rozpisane tylko dla ciebie, będą szybciej działały.

Przede wszystkim zadaj sobie pytanie. Jaki jest mój stan zdrowia? Jeśli go nie znasz, idź do lekarza, zrób podstawowe badania – morfologia, poziom żelaza, lipid-ogram, poziom glukozy, HbA1C, poziom kwasu moczowego, ASP, ALT i/lub GGTP, CRP, kortyzol, profil tarczycowy (jeśli nigdy go nie robiłaś lub jeśli robiłaś go ponad 1 temu), TSH, fT3, fT4, cholesterol. Jeśli jesteś otyła, warto skonsultować się ze mną, a ja  ocenię twoją sprawność i podpowiem, jakie ćwiczenia będą dla Ciebie najlepsze (bezpieczne i użyteczne).

Trening zbyt mocny lub zbyt słaby.

Często nie wiemy nawet, że trenujemy za dwóch, a jemy za jednego i oczekujemy, że piękna sylwetka zbudujemy w miesiąc czy dwa. Niestety,  okazuje się, że zbyt mocny trening spowolni metabolizm, spowoduje osłabienie organizmu i przemęczenie. A to nie pomaga w schudnięciu. Zbyt niska kaloryczność diety i zbyt uboga jej jakość w odniesieniu do mocnego treningu „zmęczy organizm”, a mięśnie, które potrzebują regeneracji, nie będą mogły tego dokonać. W konsekwencji słabną i spada ich masa, a to przecież one odpowiadają za spalanie kwasów tłuszczowych.

Radzę: trening powinien być dostosowany do twoich potrzeb i możliwości. Powinien to być to trening ćwiczeniami siłowymi. Tu najlepszym rozwiązaniem jest konsultacja ze mną, abym mogła go dostosować wszystko indywidualnie

Niezgodność planu żywienia z planem treningowym.

Niezachowanie odpowiednich przerw i jakości posiłków  treningowych skazuje organizm  na ciężką pracę nie tylko podczas treningu, ale i kilka godzin po nim. Nie bójcie się jeść wieczorami, jeśli trenujecie na ciężko.

Radzę: konsultacja ze mną – jestem trenerem i dietetykiem. Pamiętaj o posiłkach przed treningiem i po nim. Jeśli trening trwał ponad 45 minut i był średniointensywny (aerobik, bieganie), to zjedz po- siłek po treningu.

Nuda treningowa

Brak zmian w treningu sprawia, że organizm się do niego adoptuje i trening przestaje przynosić oczekiwane efekty. Moje podopieczne mają zmieniane trening i diete co miesiąc, a efekty można zobaczyć u mnie na stronie. Po prostu nie ma nudy i chudną, ujędrniają ciałka.

Nietolerancja pokarmowa. 

Jelita Odpowiadają za wchłanianie wody i składników odżywczych. Jeśli ich stan nie jest prawidłowy, flora bakteryjna jest zaburzona np. antybiotykoterapią lub niewłaściwym odżywianiem, występują wzdęcia wywołane błędami w żywieniu lub nietolerancja któregoś z jego składników, to cały organizm zaczyna szwankować. Aby się odchudzić, trzeba być zdrowym – wszelkie nieprawidłowości zdrowotne, a zwłaszcza na poziomie jelit czy choroby tarczycy będą utrudniały proces chudnięcia. Nietolerancja pokarmowa jest jedną z częstych przypadłości. Może dotyczyć: glutenu zawartego w większości zbóż, laktozy w produktach mlecznych, nasion roślin strączkowych czy jaj.

Rada; możesz sprawdzić, czy masz nietolerancję pokarmową, robiąc badania w tym kierunku np. DNA. Drugą skuteczną metodą jest dieta eliminacyjna: wyklucza się rotacyjnie podejrzane produkty. Możesz również zamówić u mnie taką dietę i problem z głowy.

 

 

Rozpisuje Diety Na: 

1.Choroby tarczycy – Choroba Hashimoto, Niedoczynność

2.Cukrzyca Typu 2

3. Dieta Zapalenia Jelit

4. Dieta przy zakrzepicy

5.Dieta przy Otyłości

6.Dieta dla mam w ciązy

7.Dieta na reflux

8.Dieta ketogeniczna

9.Dieta na rzeźbie i na przyrost mięsi dla kobiet

10.Dieta przy treningu siłowym 

11.Dieta wegańska i wegeteriańska 

12.Nadciśnienie tętnicze i choroby układu krążenia

13. Dieta przy zakrzepicy

Od 2000 roku jestem dyplomowanym trenerem osobistym i  dietetykiem, więc moje doświadczenie w prowadzeniu kobiet jest ponad 17 – letnie. Bloga prowadzę od 6 lat, cały czas się doszkalam i uczę, bo trzeba iść za wiedzą cały czas. Pomogłam już ponad  40 tyś. paniom, że teraz jest właśnie czas na Ciebie. Zdrowie Twoje jest najważniejsze. Nie zastanawiaj się dłużej.

Napisz do mnie 😉

Kliknij tutaj po współpracę 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg – Twój Dietetyk i Trener osobisty

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk