Jak zgubić 10 kg z tym Planem Treningowym – Gosia Klos

Jak zgubić 10 kg z tym Planem Treningowym

Jak zgubić 10 kg z tym Planem Treningowym – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg.

Każda dziewczyna – kobieta marzy o dobrze wyprofilowanym tyłku, płaskim brzuchu i ciało bez tkanki tłuszczowej i w dodatku, każda che być zdrową i nie mieć żadnej choroby. W dodatku każda chce szybko schudnąć, najlepiej w miesiąc 10 kg. Młodej osobie jest odchudzić się  prościej niż osobie po 50 – cte.

Ale często twój tyłek zapomina o treningu i staje się nieatrakcyjny, więc musisz pomyśleć o wprowadzeniu go i uporządkowaniu całego ciała. Aby to zrobić, czas zacząć uczyć się praktycznych ćwiczeń podnoszących pośladki i ujędrnić ciało, a  żeby cały swój czas spędzać w Internecie szukając odpowiednich ćwiczeń na podnoszenie pośladków lub jak zrobić idealny brzuszek w tydzień, trzeba pamiętać, że nie ma magicznych ćwiczeń. Wystarczy ciężka praca, a osiągniesz zamierzony efekt. Dlatego przygotowałam trening, który jest bardzo skuteczny i potrafi unieść pośladki, wzmocnić mięśnie i nadać im idealny kształt w bardzo krótkim czasie. Do tego możesz schudnąć sporo kilogramów. 

Przygotowałam takie ćwiczenia, które nie są trudne, bez problemu możesz je wykonać w domu bez żadnej pomocy. Czy jesteś gotowa, aby rozpocząć trening? Oto ćwiczenie, które musisz wykonać codziennie i powinnaś powtarzać każde ćwiczenie dwadzieścia lub trzydzieści razy na każdej nodze. Nie rób przerw między ćwiczeniami i wykonuj dwie serie każdego ćwiczenia.

Dasz radę!

1. Ćwiczenie z piłką w domu

Najpierw musisz stanąć na prawej stopie z lewą nogą ugiętą, kolanem na wysokości bioder, a następnie zaangażować pośladki, powoli składając się do przodu. Następnie musisz sięgnąć obiema rękami w kierunku ziemi, wyciągając lewą nogę prosto za siebie. Zrób pauzę, a następnie wróć do pozycji wyjściowej z kontrolą, aby wykonać jedno powtórzenie. Możesz z przodu trzymać piłkę lub hantelki. Zrób 3 serii po 20 powtórzeń na każdą nogę.

Trening z piłką w domu

2.Wejścia na platformie.

W tym ćwiczeniu możesz wykorzystać krzesło lub stopień na schodku. Zrób krok przed sobą i stań prosto, a następnie musisz wejść na pudło lewą stopą i podciągnąć prawe kolano do góry. Następnie musisz schodzić prawą stopą i naprzemiennie, aż zestaw jest kompletny. Zrób 3 serie po 20 powtórzeń na każdą nogę.

Ćwiczenie na platformie w domu

Po tym treningu możesz od razu zrobić kardio czyli jeśli masz rowerek w domu to zrób 30 minut, jeśli masz psy w domu idz na spacer, jesli masz schody w domu zrób sobie 3 serie góra – dół 2 serie po 20 powtórzeń. Wszystko jest do zrobienia tylko musisz chcieć zmiany w sowim ciele, zmiany w swojej głowie. To nic ci nie kosztuje. Tylko trochę czasu potrzebujesz, cierpliwości i akceptacji siebie.

Zrób coś dla siebie tym razem, to nic nie kosztuje, a możesz dużo zyskać…zyskać zdrowie, a nawet życie.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk