Jak Wyszczuplić Uda

Konkretne informacje Jak Wyszczuplić Uda

Zawsze dobrze jest najpierw sprawdzić z jakiego miejsca zaczynamy i do którego zdążamy, aby wiedzieć jaką drogę mamy do przejścia. Podobnie jest w sytuacji, gdy chcemy wyszczuplić uda. Dobrze jest najpierw wiedzieć, ile i jaki duży mamy tłuszcz na udach, gdyż w przeciwnym razie możemy przypadkowo mieć jeszcze większe uda.

Czy czujesz, że masz tłuszcz na udach czy też nie jesteś pewna czy to tłuszcz? Aby skutecznie wyszczuplać uda, może ci pomóc mały test, który specjalnie dla ciebie przygotowałam. Wynik tego testu pomoże Ci określić, czy trzeba stracić tłuszczu z ud i czy jest konieczność odchudzania ud.

Jak Wyszczuplić Uda – TEST

Zanim przystąpisz do próby odchudzić ud, ustal na początek czy masz duże mięśnie i czy nadmiar tłuszczu.

  • Wyprostuj nogi
  • Napinaj kilkakrotnie mięśnie ud
  • Chwyć palcami górną warstwę skóry

Jeśli czujesz mocne szczypanie, może to oznaczać, że to tłuszcz jest zbyt duży i prawdopodobnie organizm walczy z cellulitem.
Jeśli czujesz tylko trochę szczypania, może to oznaczać, że masz duże mięśnie ud i tylko trochę tłuszczu.

Jak Wyszczuplić Uda

Unikaj przysiadów

Unikać ćwiczeń takich jak: przysiady, wypady, podnoszenie, rozszerzenia i ściągania ud, szczególnie z dużymi ciężarami. Te ćwiczenia nie wyszczuplają ud. Ćwiczenia Cardio pomogą ci wyszczuplić uda. Ćwiczenia siłowe powiększą tkankę mięśniową i tym samym, powiększą uda, zamiast je wyszczuplić. Można wykonywać ćwiczenia siłowe, gdy masz szczupłe uda, wówczas staną się one bardziej muskularne.

 

Jak-Wyszczuplic-Uda-mataleo-gosia-klosWięcej Cardio

Poranna przebieżka, poranny rower stacjonarny, poranny szybki spacer – to są ćwiczenia, dzięki którym osiągniesz najszybsze rezultaty. Pamiętaj przy wykonywaniu tych ćwiczeń, aby nie pojawił się pot. Ważne aby tak ćwiczyć, aby być lekko zmęczonym. 10-20 minut jest wystarczającym czasem, aby poranne Cardio wyszczupliło nam uda. Pierwsze efekty można się spodziewać już po pierwszych 2- 3 tygodniach, codziennego Cardio.

I już słyszę te pomrukiwania, że aż tyle trzeba czekać na pierwsze efekty. A koleżanka, wzięła tabletkę i na drugi dzień miała już efekt, a inna pije tylko herbatki odchudzające, i po 2 dniach miała chudsze uda…

Nie daj się oszukać takim opiniom. Każdy kilogram nadwagi, nie wziął się znikąd. Nad każdym kilogramem tłuszczu, pracowałaś systematycznie wiele ostatnich miesięcy, i nie spodziewaj się że jakakolwiek metoda, spowoduje widoczny efekt po kilku dniach!

Tłuszczyk sam nie przyszedł i sam nie odejdzie. Trzeba ruszyć dupkę i dać coś od siebie 🙂

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk