Jak Wyszczuplić Duże Uda w Domu -10 kg

Jak wyszczuplić uda

Kiedy byłam młodsza, pamiętam, jak nazywano mnie „duża kobita”. Nie miałam nadwagi, ale miałam bardzo umięśnione nogi i zazdrościłam dziewczynom  szczuplejszej budowy ciała. Wtedy tego nie wiedziałam, ale miałam mezomorficzną (mięśniową) sylwetkę, a ponieważ tyle ćwiczyłam judo, miałam duże nogi i byłam silna.

.Jeśli to czytasz, masz jakiś problem  ze swoimi nogami. Pomogłam wielu paniom  rozwiązać problem z nogami poprzez moje programy treningowe online. Wiele zmagań dzieje się, ponieważ nie rozumiesz swojego typu ciała i nie wiesz, jak trenować, aby sobie z tym poradzić.

Na przykład nigdy nie będziesz mieć masywnego tyłka ani dużych nóg, bez względu na to, jak ciężko trenujesz. To po prostu niemożliwe ze względu na wiele czynników fizycznych.
Moim zadaniem tylko praca indywidualna może pomóc Ci zrozumieć, co jest możliwe dla Twojego typu ciała, abyś mogła wyznaczać realistyczne cele i czuć się świetnie ze swoim wyglądem.
Poniżej przedstawiam niektóre z najczęstszych problemów kobiet na swoje nogi. W dalszej części artykułu podałam ci listę ćwiczeń, które powinnaś wykonywać i kilka wskazówek, jak stworzyć program treningowy, który pomoże ci uzyskać szczuplejsze nogi i zwalczać cellulit.

Możesz mieć płaskie pośladki, a reszta ciała  jest po prostu obwisłe lub mniej jędrne. Jest to powszechne wśród kobiet, które są naturalnie szczuplejsze lub kobiet, które wybierają zajęcia wytrzymałościowe lub jogę jako główną formę ćwiczeń zamiast treningu siłowego.

Aby zbudować sylwetkę, potrzebujesz ciężkiego, spójnego treningu siłowego, który ukierunkowany jest na Twoje pośladki. „Ciężkie” oznacza pracę nad stopniowym podnoszeniem coraz większych ciężarów w kluczowych ćwiczeniach, takich jak wypychanie bioder i mostek pośladkowy. Same lekkie obciążenia lub mała ilość powtórzenia nie zbudują kształtu i rozmiaru Twoich pośladków. Budując mięśnie, musisz podnosić duże ciężary,  ale do tego musisz się przygotować, a to jest czas, dużo czasu.

Jedno z ćwiczeń możesz dodać do swojego programu treningowego lub wypróbować na początek tylko to ćwiczenie.

Podejdź do tego z rozumem – o tym, gdzie chcesz kształtować, a gdzie nie. To ogromny aspekt, którego brakuje w większości programów i duży powód, dla którego kobiety często nie są zadowolone z ich wyników.

Jeśli potrzebujesz pomocy – koniecznie sprawdź moje programy szkoleniowe online. Pracując ze mną, pomogę Ci monitorować nogi i podejmować decyzje dotyczące tego, jak trenujesz. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania!

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk