Jak Wyszczuplić Biodra – Zrób Ten Trik

Jak Wyszczuplić Biodra – Zrób Ten Trik

Uda mogą być jednym z najtrudniejszych obszarów do ujędrnienia, a jeśli nie masz dostępu do siłowni ze specjalistycznymi maszynami, może się to wydawać prawie niemożliwe. Mam na to sposób i pokaże Ci to tutaj, że istnieje kilka ćwiczeń na uda, które możesz wykonać, aby zmniejszyć tłuszcz z nóg bez wchodzenia na siłownię.

Teraz jest idealny czas na przygotowanie się do wiosny, ponieważ uzyskanie idealnej kondycji nóg wymaga trochę czasu i dobrego programu treningowego. Ćwiczenie tych 2 ćwiczeń zagwarantuje Ci osiągnięcie wspaniałych rezultatów w bardzo krótkim czasie jakim jest 3 – 8 miesięcy. Moje nogi bije od powie 20 lat ćwicząc na siłowni czy fitness i w wieku 49 lat ja w ogóle nie mam cellulitu.

To jest pewne, że musisz ćwiczyć przez cały rok, a nie tylko 3 miesiące w roku, bo biodra będą większe u większe. Bardzo małe przypadki są w uwarunkowania w genetyce, ale znając życie 90% kobiet zwala na genetykę, nie widząc problemu u siebie lub jeszcze gorzej zwalić na choroby…a choroby biorą się z zaniedbania kilkuletniego, a nie w 3 miesiące.

1. Takim jednym trikiem spalającym bioderka są skoki czy to w bok czy w przód. Same skoki wymuszają pracę całego organizmu, a co dopiero pracę bioder czy ud. Wiem, że nie każdy może skakać i traci równowagę więc możesz dać krzesło z boku i się przytrzymać się. To pomoże w 100%.

Pamiętaj o kolanie, które nie wychodzi po za palce. Zrób przez 5 min 4 serie.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk