5 Problemów Małych Pośladków – Zobacz Ten Plan

5 Problemów Małych Pośladków – Zobacz Ten Plan

Każda z was chciałby mieć jędrne pośladki i każda z was chciałaby je mieć na już. Najlepiej po 2,3 miesiącach. Do budowania pośladków najlepszym sposobem są ciężary i nadwyżka kaloryczna. Nie zbudujesz pośladków z 2 kg i jedząc sałatki.

Podam 5 wskazówek + jedno ćwiczenie abyś mogła zacząć je budować.

1. Aby pośladki były duże i jędrne potrzebują czasu i ciężaru. Nie wskoczysz przecież od razu na 30 kg obciążenia ( a pośladki to lubią ) tylko musisz je do tego przystosować miesiąc w miesiąc. Małymi ciężarami tylko ujędrnimy sobie ciało, ale i spalimy tkankę tłuszczową na całym ciele.

2. Pośladki najlepiej ćwiczyć 2-3 razy w tygodniu nie więcej. Lubią dostać różnego bodźca do ćwiczeń, gdyż składają się z 3 mięśni: pośladkowy wielki, mały i średni ( jest on największym mięśniem ) i na każdy z nich musisz mieć dobrane ćwiczenie. Dobrym ćwiczeniem na średni mięsień pośladkowy jest ćwiczenie na jednej nodze np. skłony do przodu z ciężarem prawa i lewa noga.

3.Faktem jest, że boicie dużych ciężarów, ale one budują włókna mięśniowe, a co za tym idzie tyłek też rośnie. Pośladek średni i większy trzeba zatem budować aby był apetyczny jak brzoskwinka. Oczywiście nie udźwigniesz w przysiadzie nagle 50 kg. Trzeba do tego czasu i determinacji.

4. Mamy dwa rodzaje włókien wolnokurczliwe i szybkokurczliwe. Te na budowanie twoich pośladków i nie tylko potrzebę są włókna szybko kurczliwe z dużym obciążeniem, które podczas treningu dostają nowy bodziec na jego budowę. Natomiast wolnokurczliwe nie potrzebują, małe ciężary i pośladki bardzo szybko się przyzwyczajają do tego typu treningu czyli nie rosną. Wniosek duże obciążenie do duże pośladki, małe obciążenie to spalanie pośladków.

5. Odpowiednie zbilansowane jedzenie to podstawa dla całego organizmu nie tylko pośladków. Moje dziewczyny mają po 3000 tyś kcal wtedy wiem, że pośladki urosną wraz z tymi ciężarami. Jeśli nie ćwiczysz taka ilość kalorii to szaleństwo więc nawet o tym nie myśl.

Pamiętaj aby przed rozpoczęciem treningu zrobić odpowiednią rozgrzewkę aby aktywować te mięśnie które chcesz w damym dniu trenować. Nie rozgrzewaj ramion jeśli będziesz ćwiczyć nogi i na odwrót, bo takie sytuacje też widuje na siłowniach.

Wyciskanie sztangi w leżeniu to jedno z najlepszych jak dla mnie ćwiczeń na pośladki. Problem jest taki, że jak nie masz osoby, która ci ten ciężar poda, to możesz się zniechęcić do tego ćwiczenia. Najważniejsza jet technika.

Kiedy pośladki idą do góry musisz jest ścisnąć pare sekund i puścić.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk