JAK Ujędrnić Piersi – Gosia Klos

piersi

JAK Ujędrnić Piersi – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg. Wieczne, kobiece piękno jest połączeniem kilku czynników, a jednym z nich są jędrne piersi. Opadająca para piersi może poważnie podważyć piękno kobiety. Każda kobieta chce mieć doskonale kształtowaną piersi na każdym etapie życia. Ale niestety, w wielu przypadkach jest to niemożliwe. Kiedy kobieta osiągnie   40 lat, szanse na zwiotczenie piersi jest coraz większe, może też wystąpić w młodszym wieku. Za innymi czynnikami opadania piersi mogą być : karmienie piersią, złe odżywianie, ciąża, utrata masy ciała przy odchudzaniu, zwiększenie masy ciała, starzenie się, noszenie złego biustonosza, menopauza itp.

Niestety, ale trening może ci tylko pomóc w 10 procentach podnieść piersi. To głównie dlatego, że ćwiczenia działają tylko na mięśnie, a nie na opadającą skórę. W dzisiejszych czasach istnieje wiele metod, które mogą podnieść piersi. Jednak najczęściej stosowaną metodą jest chirurgia piersi, tylko to jest bardzo kosztowna sprawa. Co więcej, mogą wystąpić nieprzyjemne skutki operacji piersi.

Istnieją naturalne metody, które można przyrządzić  w domu. Te domowe środki są dosyć skuteczne. Jest to przepis mojej babci, która zawsze mi powtarzała, że naturalne jest najlepsze.

Składniki –  miseczka

– witamina E –  użyj płynu z 1 kapsułki 100 mg – witamina E)
– Czysty Miód – 1 łyżeczka
– Jedno Jajko – białko

Instrukcje :

– weź miseczkę i dodaj jedną kapsułkę witaminy E, jedną łyżeczkę miodu i jedno jajko- białko.
– Wymieszaj wszystkie składniki, aby przygotować pastę.
– Stosuj tę pastę na pełnych piersiach i delikatnie masuj piersi przez 3 do 5 minut  poczekaj, aż zastygnie.
– Po wchłonięciu pasty, noś dowolny, biustonosz bez rękawów. Upewnij się, że będzie ciasny, a gdy poczujesz się komfortowo to nosić ten biustonosz co najmniej 30-40 minut.
– Po 40 min umyj piersi letnią wodą.
Zrób to codziennie wieczorem, a  w ciągu tygodnia zobaczysz dobry wynik.

Ważna uwaga :

– Zawsze nakładaj  świeżą miksturę.
– Kobiety karmiące piersią nie mogą korzystać z tego przepisu.
– Kobiety w ciąży również unikają stosowania tej metody.
– Ta mikstura nie jest na zmniejszenie rozmiaru piersi, tylko na ujędrnienie i podniesienie piersi.
Jeśli  występują bóle i tkliwość piersi, skonsultuj się z lekarzem, aby potwierdzić obecność zmian fibrocystycznych, a także określić potencjalne korzyści związane z przyjmowaniem witaminy E. Możesz być na nią uczulona.

 https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk