5 ćwiczeń z Krzesłem, które szybko zmniejszą Tkankę Brzuszną

krzesło 4

5 ćwiczeń z Krzesłem, które szybko zmniejszą Tkankę Brzuszną. Wykonaj następujące ćwiczenia w domu, Potrzebujesz tylko wygodne krzesło, które umożliwia prawidłowe wykonywanie ruchów. Postępuj zgodnie z półgodzinną rutyną, spędzającą 7 minut na każdym ćwiczeniu lub wykonaj swoją własną rutynę np. 3 x 12 powtórzeń. To daje ci siłę do stopniowego zwiększania czasu, a tym samym zdolności do odtłuszczenia ABS przez zmniejszenie tłuszczu w brzuchu.

1.Skręty tułowia siedząc na krześle. 

Usiądź prosto i rusz się w kierunku krawędzi fotela. Umieść nogi przed sobą. Podnieś dłonie dotykając boków głowy. Aby wykonać ćwiczenie, unieś jedno kolano, dotykając go przeciwnym kolanem, prawym łokciem z lewym kolanem i wykonaj ten sam krok po drugiej stronie: lewe łokcie z prawym kolanem. Powinnaś odczuwać skurcz w dolnych mięśniach brzucha.

2. Wznosy nóg siedząc na krześle. 

To ćwiczenie będzie działać na cały region brzucha. Umieść ramiona na podłokietnikach w celu podparcia i podnieś kolana do klatki piersiowej. Postaraj się nie podtrzymywać kolan; Niech Twój ABS wykona pracę. Pamiętaj, aby mieć zawsze plecy proste.

3. Podwójne podnoszenie kolana

Dzięki temu ćwiczeniu można to zrobić tak samo jak poprzedni, ale tym razem pochylając się do jednej strony (na jednym pośladku). Ten ruch będzie skierowany na boki brzucha, aby pracować na większym obszarze. Powtarzaj ruch na jednej stronie, aż zaczniesz odczuwać pieczenie. Następnie pochyl się na drugą stronę i wykonaj ten sam ruch.

4. Skręty tułowia z rękoma na dole. 

Trzymając pozycję na krześle, umieść stopy płasko na podłodze przed sobą, lekko otwórz i rozciągnij ramiona na boki. Następnie, pochylić się i przynieść jedną rękę – bez wyginania łokcia – w dół do przeciwnej stopy. Powtarzaj przemienne strony po każdym powtórzeniu. Spróbuj tak zrobić przez 2 min.

5. Wznosy ciała na krześle.

Gdy jesteś stabilny, położyć ramiona na podłokietnikach i podnieść ciało z fotela. W tym celu użyj mięśni brzucha, aby podciągnąć kolana do wewnątrz i do wewnątrz. Trzymaj tę pozycję tak długo, jak to możliwe, a następnie powróć do pozycji siedzącej. Spróbuj tak zrobić przez 1 min. Kolejnego tygodnia zwiększ sobie kolejna minutę.

Oczywiście przed każdym treningiem pamiętaj o rozgrzewce przez 10 min np. schody, a po treningu krótkie rozciąganie.

TRZYMAM KCIUKI GOSIA KLOS

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk