Jak Rozwalić Sobie Hormony – Zmień Sposób Myślenia

Jak Rozwalić Sobie Hormony – Zmień Sposób Myślenia

Jeśli przyjęłaś dożywotni rygor diety, to już na samym początku wpadłaś, bo zbilżają się urodziny, wesela i nie jesteś w stanie utrzymać diety.  Swiadomość to pierwszy krok do utraty wagi. Jedni znajomi mówią o zmianie, ale nic z tym nie robią.

WIedza, czyli jak powinna wyglądać twoja dieta i trening. Kiedy w internecie jest wiele sprzecznych informacji, a ty błądzisz i szukasz i szukać, a w internecie jest tyle sprzecznych informacji, że wasz organizm rozwala sobie hormony, a Ty nawet o tym nie wiesz.

Motywacja, zaczynamy z poczuciem, że damy radę, ale przychodzi codzienność i wszystko zmienia. Ciągle robisz to samo i po 2 miesiącach  przestajesz ćwiczyć. Pamiętaj, że zaczęcie swojej przygody z odchudzaniem to 90% Twojego sukcesu. Inspiracja innych jest najważniejszą motywacją na świecie.

I ja i moje podopieczne są Twoją inspiracją do działania. Dlatego prowadzę tego bloga i kocham Fitness aby was inspirować do działanie. Jeśli ty zaczniesz, to zmotywujesz innych. Tak to własnie działa. Większość z was motywują zdjęcia metamorfoz kobiet czy wysportowanych ludzi, ale pamiętaj, że Twoja droga w odchudzaniu, czy nabraniu sił będzie inna niż tej pani na zdjęciu.

Jeśli chcesz rozwalić sobie homrony zmieniaj dietę 5 razy do roku, pij różne proszkowe koktajle i ćwicz cardio.

Mogę Ci obiecać, że po roku czasu będziesz chorować na hashimoto, niedoczynność tarczycy lub nadczynność tarczycy i będziesz ważyć powyżej 100 kg. Podejmujesz decyzje, które zmierzają do różnych chorób w Twoim organizmie.

Za 10 lat świat będzie pełen otyłych ludzi z chorobami. Do wieku emerytalnego nie dotrze nawet połowę populacji. CIeszy mnie fakt, że coraz więcej osób po 50 – tym roku życia zgłasza się do mnie po treningi 1 na 1 w domu.

Każdy chce żyć jak najdłużej, ale nie każdy wie, że trzeba być zdrowym i przeżyć to życie beż wizyt u lekarza, Czy każdy to zrozumie, że inwestycja w soje ciało jest w dzisiejszych czasach najważniejsza!

Najważniejszy jest pierwszy krok – Napisz do mnie kliknij tutaj i zaczynamy!

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk