Jak stracić boczki – 10 sposobów

nogi i sposoby na nie

Jak stracić boczki – 10 sposobów. Z jakiegoś podstępnego powodu tłuszcze uwielbiają odpoczywać w biodrach i udach, szczególnie dla kobiet. To sprawia, że kobietom trudno jest pozbyć się tłuszczu biodrowego. Genetyka, hormony i niezdrowy styl życia to jedne z największych sprawców przechowywania tłuszczu w tych obszarach.

Aby zdecydować się na jakikolwiek rodzaj utraty wagi, musisz przyjąć zdrowe podejście. Możesz to zrobić, łącząc odpowiednią dietę, intensywny cardio i niektóre ćwiczenia wzmacniające w domu pomogą utracić tłuszcz w tych miejscach. Kliknij tutaj po współpracę.

 

Kliknij tutaj po współpracę. Ćwicz, kiedy inni tylko marzą!

W tym artykule nauczysz się 10 sposobów na jak najszybszą utratę tłuszczu biodrowego.

1. Zmniejszenie spożycia kalorii pomaga spalić tłuszcz przechowywany w biodrach. 

Kiedy zmniejszasz ilość jedzenia, pomagasz zasygnalizować swojemu organizmowi, że musi zacząć używać tłuszczu, który jest już przechowywany na energię, w tym tłuszczu przechowywanego na biodrach.

Aby rzeczywiście schudnąć i zmniejszyć nadmiar tłuszczu biodrowego, musisz zminimalizować zużycie kalorii. Kiedy ograniczysz spożycie kalorii, z czasem zagwarantuje to utratę wagi.

Obcięcie 500 kalorii dziennie spowoduje utratę od 1 do 2 funtów tygodniowo. Jest to uważane za bezpieczny wskaźnik utraty wagi.

2. Zacznij pocić się, aby pomóc spalić tłuszcz biodrowy

Słyszałaś o tym milion razy w całej sieci, a to dlatego, że działa! Pij dużo wody i ćwicz intensywnie z dużym ciężarem, a będziesz się pocić.

3. Zatrzymaj nadmiar przekąsek

Jest to jedna z największych przeszkód w utracie wagi na jakiejkolwiek części ciała. Kiedy za dużo przekąsisz lub ciągle jesz przez cały dzień, możesz sabotować swoje wyniki.  Naprawdę jeśli chcesz stracić tłuszcz biodrowy musisz trzymać przekąski na około 130 kalorii na przekąskę max.

Podczas przekąsek warto wybrać zdrowe wersje, takie jak owoce, mieszane orzechy i warzywa, takie jak marchew i pomidory. Ale to zależy od twojego stylu życia i poziomu aktywności. Średnio będziesz potrzebować od 1 do 2 przekąsek dziennie.

5. Kawa działa cuda

W przypadku, gdy nie wiedziałaś, kawa zawiera przeciwutleniacze i kofeinę, które pomagają napinać, tonizować i wygładzać skórę. Świetnie radzi sobie również z redukcją nagromadzonego tłuszczu i pomaga poprawić krążenie w organizmie.

Gruba mielona kawa działa jak niesamowity peeling złuszczający, który pomaga tonizować mięśnie wokół ud i bioder. Tylko nie dodawaj do kawy żadnych dodatków typu bita śmietana itd.

6. Pij regularnie wodę

Jakoś woda jest niedoceniana jako środek odchudzający. Ale nie uzyskasz dobrych wyników, jeśli nie pijesz regularnie wody przez cały dzień. Pomaga oczyścić wątrobę i przekształca tłuszcz w energię i utrzymuje wysoki metabolizm.

Nie wspominając o tym, że pomaga to utrzymać sprawność fizyczną i pomóc organizmowi pozbyć się szkodliwych toksyn.

Idealne jest picie 8 do 10 szklanek wody dziennie. Jeśli chcesz nabrać trochę cierpkości, możesz dodać świeże cytryny, aby zwiększyć współczynnik metaboliczny.

7. Pij zieloną herbatę zamiast zwykłej herbaty

Oprócz octu jabłkowego, zielona herbata zawiera szereg przeciwutleniaczy, które pomogą zwiększyć metabolizm i pomogą w utracie wagi.

Zastąp swoją zwykłą herbatę organiczną na zieloną herbatą. Zmień na picie 3 do 4 filiżanek zielonej herbaty dziennie. To z pewnością pomoże szybciej stracić w biodrach.

8. Rozpocznij dzień od wody z cytryną

Do tej pory powinnaś wiedzieć, że woda cytrynowa jest jednym z najlepszych napojów detoksykacyjnych do odchudzania. Pomaga organizmowi uzyskać składniki odżywcze niezbędne do spalania tłuszczu na energię, a także pomaga zmniejszyć przyrost masy ciała.

Jest bardzo bogaty w witaminę C i inne silne przeciwutleniacze i doskonale usuwa toksyny z organizmu, co spowalnia metabolizm. Upewnij się, że nadal pijesz wodę cytrynową nawet po utracie tłuszczu biodrowego.

9. Upewnij się, że masz odpowiedni sen

Możesz zrobić wszystko inne dobrze, ale jeśli nie masz wystarczająco dużo relaksu i snu, nie uzyskasz dobrych wyników. W rzeczywistości, jeśli nie śpisz dobrze, może to wpłynąć na twój głód i tempo przemiany materii.

Gdy pozbawiasz się snu, zachęca to do przekąsek późno w nocy, co sprawi, że będziesz pragnął komfortowych posiłków, które sprawią, że zyskasz dużo tłuszczu.

Wiele badań wykazało, że brak snu może zagrozić wysiłkom odchudzającym. A więc codziennie śpij co najmniej do 8 godzin i staraj się trzymać harmonogramu, aby iść spać i budzić się o tej samej porze każdego dnia.

10.Trenuj codziennie

Tak zgadza się. Trenuj codziennie po 40 minut a z całego ciała zobaczysz efekty szybciej niż się spodziewałaś. Kliknij tutaj po taki program.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk