Możesz Zrobić Szybki Detox – Zobacz jak to zrobić

detox stóp - przepisy

Możesz Zrobić Szybki Detox – Zobacz jak to zrobić. Jeśli zastanawiałaś się, jak skutecznie odtruwać organizm i chcesz to zrobić sama, nie zastanawiaj się dłużej. Detox spożywczy to świetny sposób, aby to zrobić. To proste. Oczyszczanie toksyn z ciała przez stopy. Jest to starożytna, azjatycka metoda leczenia i opiera się na teorii refleksologii,  meridiany stóp są połączone z innymi częściami ludzkiego ciała.

Dlatego możesz pozbyć się wszystkich toksyn w swoim ciele, a także odtruć je, po prostu biorąc kąpiele detoksykacyjne.

Dlatego jestem tu dzisiaj, aby przedstawić wam niektóre z tych kąpieli.

Jak detox całego ciała

1. Ochraniacze na stopy
Możesz użyć tych podkładek do detoksykacji stóp, aby odtruć organizm. Po prostu umieść te podkładki na nogach, zanim pójdziesz spać. Kiedy budzisz się następnego ranka, powinieneś je usunąć. Jeśli są ciemne, oznacza to, że twoje ciało zostało odtruwane. Możesz kupić te podkładki w każdym sklepie ze zdrowiem.

2. Kąpiele
Oprócz używania padów, możesz także wziąć kąpiel jonową stóp, która z powodzeniem wyeliminuje toksyny z twojego ciała. To, co powinieneś zrobić, to użyć soli jako środka ściągającego, który ma właściwości przeciwzapalne i ciepłą wodę, aby twoje pory się otworzyły.

Jeśli woda stanie się ciemna, oznacza to, że proces detoksykacji zakończył się sukcesem.

W ten sposób przedstawimy Ci kilka przepisów na tę kąpiel detoksykacyjną, którą możesz spróbować.

1.Sposób

Składniki:

Pół szklanki soli Epsom
Pół szklanki glinki bentonitowej
Kilka kropel twojego ulubionego olejku eterycznego

Instrukcje:

Wymieszaj sól Epsom i olejek eteryczny w gorącej wodzie. Pozwól im się rozpuścić. Następnie wymieszaj glinkę bentonitową z odrobiną wody. Następnie dodaj glinę do wanny i pozwól jej moczyć się przez dwadzieścia minut. Jeśli weźmiesz kąpiel detoksykacyjną, odtrujesz całe ciało, a co więcej, zwiększysz poziom magnezu.

2.Sposób

Składniki:

2 filiżanki sody oczyszczonej
1 szklanka soli Epsom
1 szklanka soli morskiej
Trochę octu jabłkowego
Kilka kropel twojego ulubionego olejku eterycznego

Instrukcje:

Po prostu zmieszaj sodę z wrzącą wodą i po prostu pozwól jej się rozpuścić. Następnie dodaj trochę octu jabłkowego. Kiedy to zrobisz, dodaj olejek eteryczny i sól, a następnie zanurz się w kąpieli przez 30 minut. Istnieje możliwość, że po kąpieli poczujesz się słabo. Nie martw się, oznacza to, że kąpiel się powiodła, a twoje ciało odtruwa się. Poza detoksykacją organizmu kąpiel łagodzi również podrażnienia skóry i zwiększa poziom magnezu.

3.Sposób

Składniki:

1 łyżka proszku imbirowego (suszonego)
2 szklanki nadtlenku wodoru

Instrukcje:

Wystarczy umieścić nadtlenek wodoru i suszony proszek imbirowy w wannie z gorącą wodą. Po prostu zanurz je w wannie na około 30 minut. Ta kąpiel sprawi, że Twoja skóra będzie gładka i nieskazitelna, a także złagodzi podrażnienia i alergie, oczywiście poza detoksykacją.

Są to najlepsze sposoby na detoksykację twojego ciała, które możesz zrobić sama w zaciszu własnego domu. Teraz wiesz, jak skutecznie odtruwać organizm i pozbyć się toksyn bez wydawania dużych pieniędzy.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk