Rób to co rano, aby przyspieszyć odchudzanie!

Rób to co rano, aby przyspieszyć odchudzanie! Nasz świat jest niezwykle toksyczny.
Od oparów samochodowych w drodze do pracy, aż po wyrafinowane bzdury, które konsumujemy. Kosmetyki, które przerywają nasze hormony. Do chemikaliów na naszych produktach.

W reakcji na te zanieczyszczenia, nasze ciała tworzą tkankę śluzową lub tłuszczową, aby uniknąć reakcji immunologicznej. Tłuszcz przechowuje toksyny.

Brzmi raczej obrzydliwie, prawda? Ale i tak nie zrozumiesz tego do póki nie dopadnie Cię Rak i nie zniszczy od środka. Wkurza mnie to, że chcesz iść na łatwizne i nić nie robić, a być piękna i zgrabna.

Nasze ciało ma pewne niesamowite cechy. Ma całkowicie naturalną zdolność do ochrony. Nasze systemy mogą się detoksyfikować, a także naprawić. Jeśli są niewiarygodnie utrudnione, możesz doświadczyć poważnych chorób.

● Może to być dodatkowe 15 kg wagi ciała, które walczysz, aby rzucić?

● Może to być również przyczyną ogólnego zmęczenia, złego trawienia, uszkodzenia układu odpornościowego i nietolerancji pokarmowej.

● Może to być jedna z najbardziej podstawowych przyczyn twoich trudności. Czynniki, z których nie udaje ci się stracić tego topu muffin.

Celem tego posta jest zapewnienie prostej metody rozpoczęcia procesu spalania tłuszczu. Coś, co możesz zrobić we własnym domu dzięki idealnym substancjom. Nie zakładaj tego. Tylko to zrób.

Nazywa się Eliksir Morning Lemon.

Zrób to pierwszą rzeczą wczesnym rankiem. Spróbuj użyć rzeczywistych substancji, jeśli to możliwe, zamiast ich przetworzonych odpowiedników.

Składniki:

● 1 szklanka wody o temperaturze pokojowej
● Sok z 1 cytryny
● 1 łyżeczka octu jabłkowego
● 1 łyżeczka surowego miodu lub kilka kropli stewii.
● 1/2 cala świeżego korzenia imbiru lub 1/4 łyżeczki imbiru mielonego.

UWAGA:

Jeśli czujesz się źle lub masz sztywność klatki piersiowej po spożyciu mikstury z cytryny wczesnego ranka, odetnij ocet jabłkowy. Ta reakcja może się zdarzyć z powodu uwalniania przez organizm zarazków wśród niepożądanych toksyn. Ciągle spożywaj cytrynowy eliksir, pomijając ocet jabłkowy, przez co najmniej 3 dni, a następnie spróbuj ponownie wprowadzić lub użyć tylko 1/2 łyżeczki octu jabłkowego. Jeśli reakcje będą kontynuowane po ponownym wprowadzeniu, ciągle pij tylko wodę cytrynową.

Pamiętaj, że bez treningu żaden koktajl czy napój ci to nie da, nie schudniesz, a tylko stracisz wodę. Napój nie zgubi tłuszcz z brzucha, niby jak. Możesz oczyścić się ze złogów jelitowych, ale trening pomoże ci zgubić i ujędrnić ciało. Nie wiem kiedy dotrze to do ciebie, że kupowanie proszków koktajlowych może ci nawet zaszkodzić.

Nie potrzebne wydane pieniądze. Schudniesz 2-3kg ale to tylko woda, to jest na początek. ale czy będziesz przez całe życie piła koktajle? Hmmm chyba, że jesteś bogata i będziesz maiła kasę na przeszczep wątroby czy nerek, bo to do tego prowadzi.

Zanim kupisz jakiś produkt koktajlowy, zastanów się dobrze przez ile czasu będziesz je piła? Do momentu schudnięcia? A co potem? Zaczniesz normalnie jeść i co? WAGA WRÓCI Z PODWOJONĄ SIŁA! 

Kliknij tutaj po taki trening online w domu – Tylko tutaj

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk