Jak Spalić Tłuszczu z Brzucha – Trening Dla Kobiet

Jak Spalić Tłuszczu z Brzucha – Trening Dla Kobiet

Każda z kobiet boryka się z jakimś problemem na swoim ciele, ale chyba największy problem to tłuszczyk na brzuchu, wyskoki cholesterol, chora tarczyca, choroby serca. To tylko kilka chorób, które są bardzo niebezpieczne dla każdego.

Ostatnio byłam u swojego masażysty, który opowiadał i pani, która przyszła do niego z chorym biodrem. Po konsultacji, powiedzą jej, że albo pani będzie ćwiczyć i wyjdzie z tego, tylko to jest dłuższy proces, albo operacja. Pani powiedziała, dobrze, że jest są dwie opcje, bo ona wybiera operacje biodra, bo ona nie ma czasu czekać.

Wybierając operacje, niestety ale musisz zawsze się liczyć z jeszcze większym bólem i długotrwałą rehabilitacja i nie zawsze wychodzi tak jak by się chciało.

Dlatego warto wdrożyć ćwiczenia i cieszyć się zdrowiem, a nie liczyć na operacje. Jeśli masz bardzo duże problemy ze zdrowiem, to oczywiście najpierw lekarz musi wydać ostateczną decyzję, ale jeśli daje ci wybór ćwiczeń, to korzystaj z tego co jest proste.

Palenie tłuszczyku na całym ciele nie jest proste, tak jak rehabilitacja po operacjach. Moje treningi MMA też wymagają dużo pracy i tez nie są proste, bo ćwiczę na wielu płaszczyznach, ale życie mnie nauczyło dużo cierpliwości więc to wdrażam w soję treningi.

4 proste ćwiczenia na wzmocnienie kręgosłupa i spalenie trochę tłuszczyku. Ćwicz codziennie po 30 minut, a nie będziesz musiała wdrażać ścisłej diety, bo dieta jest najważniejsza 60%, ale ważne jest aby to wszystko połączyć.

Udostępnij proszę ten artykuł dalej, może pomóc komuś z twoich znajomych.

1.Bieg w miejscu też możesz spalić tłuszczyk. Na rozgrzewkę idealne w 5 – 10 minut.

2.Idealne ćwiczenie z piłką, po intensywnej rozgrzewce. Regulujemy oddech i ćwiczymy nogi i pośladki. Zamiast piłki można wziąć krzesło, bo z piłką musisz jeszcze balans poćwiczyć, a to jest wyższa szkoła jazdy.

3.Kolejne ćwiczenie już na leżąco wykonasz. Nogi unieś do góry  i naprzemiennie wykonaj skręty raz prawo, raz w lewo. Nie ciągnij głowy i szyi. Pamiętaj o oddec

4.Ćwiczenie trudne, ale warto spróbować. Nie trzeba podnośić od razu bioderek do góry aż tak wysoko. Spróbuj na początek tylko oderwać bioderka od podłogi i przytrzymać 5 sekund i tak zrobić 5 serii, aż dojdziesz do perfekcji.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk