Jak Spalić Oponkę w Domu – SPRAWDŹ – Gosia Klos

Trening na boczki i bioderka

Jak Spalić Oponkę w Domu – SPRAWDŹ – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Mogę mówić tylko za siebie, ale wiem, że nie ma gorszego uczucia niż wzdęcia lub zwiotczenie całego ciała. Kiedy na chwilę opuszczam siłownię i uzupełniam białko, od razu zauważam różnicę w mięśniach.

Najlepsze w mięśniach brzucha jest to, że wzmacnia mięśnie pleców. Bez odpowiedniej diety i cardio nie zobaczysz swoich mięśni brzucha. Pracujemy nad całym ciałem, odżywiamy się prawidłowo, co 3-4 godziny mniejsze posiłki.

Jak ze wszystkim w życiu, musisz być konsekwentna. Konsekwencja jest kluczowa. Nie możesz zrobić jednej intensywnej lekcji na brzuch i spodziewać się mega efektów. Zwłaszcza jeśli nie pilnujesz tego, co jesz.

Ćwiczenia powinny być rutyną i drugą naturą. Mięśnie brzucha to wyjątkowo łatwe ćwiczenie, ponieważ nie potrzebujesz sprzętu ani siłowni. Możesz wycisnąć brzuszki w dowolnym miejscu. Poświęć 10 minut dziennie na leżenie na podłodze i wykonaj te podstawowe ćwiczenia, które sprawią, że poczujesz różnice.

Oczywiście im jesteś starsza tym większe są wymagania. Po 40 – rokiem życia wszystko się zmienia i jest o wiele trudniej. Musisz włożyć więcej pracy w swoje ciało. Do tego dochodzą hormony, menopaza, które powoduje, że ciągle jesteś zmęczona i nic ci się nie chce, a co dopiero ćwiczyć.

1.Naprzemienne skłony w leżeniu.

Powtórzenia: 1 minuta
Wskazówka: trzymaj mocno kręgosłup, dotykając łokciami kolana. Spójrz w kierunku, w którym zmierzasz, i upewnij się, że podąża za nim głowa.

2.Opuszczanie nóg naprzemiennie w leżeniu

Wskazówka: dotyczy to bezpośrednio dolnych mięśni brzucha, które są najtrudniejsze do wytężenia. Ważne jest, aby zachować silny kręgosłup podczas opuszczania każdej nogi. Użyj ciężaru dla równowagi i dodatkowego wyzwania.

Trening z nogami naprzemienne do dołu

Czyz to nie jest proste do wykonania? Czy nie zajmie ci to 5 minut treningu? Proste prawda? Musisz pomyśleć, że zajmnie ci to tylko 5 minut, za 5 dni, będziesz chciała więcej i więcej. Zaczynamy?

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk