Jak schudnąć z Ramion – Sprawdź ten Sposób – Gosia Klos

Ćwiczenia na grube ramiona

Jak schudnąć z Ramion – Sprawdź ten Sposób – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Każda kobieta chce, aby jej ramiona były ładne i jędrne i chociaż nie możesz zwiększyć ich rozmiaru podczas treningu, z pewnością możesz je podnieść i sprawić, że będą wyglądać na mocne. Musisz zapamiętać, że nie możesz ćwiczyć samych ramion, tylko połączyć je z innymi ćwiczeniami np. z cardio.

Te 3 ćwiczeń idealne dla kobiet, które nie mają pomysłu na trening w domu. Wystarczy, że po rozgrzewce wykonasz te ćwiczenia i na koniec się rozciągniesz. Propozycja jest dla każdego i możesz wykonać te ćwiczenia 2 razy w tygodniu.

1.Ćwiczenie a piłką na triceps i klatkę piersiową.

Zwróć uwagę na dłonie, które stykają się nad klatką piersiową. Nie musisz mieć piłki, możesz leżeć na plecach na macie i wykonać to ćwiczenie. Zrób 3 razy po 12 powtórzeń.

Ćwiczenie z piłką

2. Wznosy ramion do góry stojąc.

Ustaw stopy na szerokość barków i jednym ruchem podnieś hantle do góry. Możesz to ćwiczenie zrobić na siedząco. Zrób 3 serie po 12 powtórzeń z 1 kg hantelkiem na początek.

Ćwiczenie na barki

3. Przeniesienie hantli za głowę.

Leżąc na macie z ugiętymi nogami, przenieś dłonie za głowę, następnie powróć z hantlami do klatki piersiowej. Zrób 3 serie po 12 powtórzeń.

Cwicznie na klatke piersowa na leząco

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk