Jak spalić Duży Tłuszcz z Przodu Brzucha – Zrób to Na Noc

Jak pozbyć się tłuszczu z Dużego Brzucha

Jak spalić Duży Tłuszcz z Przodu Brzucha – Zrób to Na Noc

Za każdym razem, gdy mówię ci, abyś zaangażował swoje plecy w ćwiczeniach, tak jak martwy ciąg na jednej nodze, wykroki w tył i podskoki, dostajesz poważnego kopa aby spalić tłuszcz na brzuchu! Kiedy zbliżasz pępek do kręgosłupa, aktywnie wzmacniasz te głębokie mięśnie brzucha.

Na dzisiejszy trening mam dla Ciebie 3 ćwiczenia, (które nie są brzuszkami!), aby wmieszać się w cotygodniową rutynę. Pisałam już o tym wiele artykułów, ale przypomnę, że nie ma sensu robić tysiące brzuszków, bo to nic nie da. Warto skupić się na 4 i to małych posiłkach i ćwiczeniach, niż katować jakieś brzuszki.

1.Unoszenie kolan do klatki piersiowej.

Proste ćwiczenie, nożyce z podciągniętymi kolanami do klatki piersiowej. Możesz też nawet zostac w tej pozycji plank

2.Skręty bioder do boku.

Pozycja plank, plecy są proste. Zrób skręt na bok i tak 15 powtórzeń 3 serie. Następnie zmień stronę i powtórz czynność.

3.Boczne skręty.

– Usiądź na macie do ćwiczeń z wyprostowanymi nogami i wyprostowaną górną częścią ciała. Skrzyżuj kostki i lekko podnieś je z podłogi.

– Zegnij lekko kolana do siebie. Odchyl się delikatnie, aby zrównoważyć swoje ciało. To jest pozycja startowa.

– Płynnym ruchem przekręć tułów w lewo i dotknij płyty na podłodze. Upewnij się, że robisz wydech, kiedy to robisz.

– Wróć do pozycji początkowej, wykonując wdech. Powtórz ten sam ruch, tym razem w prawą stronę, ponownie wydychając powietrze. Wróć do pozycji początkowej i powtórz 3 razy.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk