3 Leniwe Ćwiczenia na Boczki o Poranku – Za Darmo

3 Leniwe ćwiczenia o Poranku

3 Leniwe Ćwiczenia na Boczki o Poranku – Za Darmo

Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego każdy instruktor, którego spotkasz, ma tyle pozytywnej energii nawet o 6 rano? Ćwiczenia o Poranku jest odpowiedzią, ponieważ może korzystnie wpływać na twoje zachowanie, koncentrację, energię i nastrój.

Jestem certyfikowaną instruktorką – trenerem osobistym od 20 lat i dzielę się swoim piętnastominutowym treningiem jogi, który oczyszcza umysł, równoważy ciało, rozwija elastyczność i dostarcza energii na cały dzień.

Ten trening nie tylko cię ożywi, ale pomoże skutecznie zredukować tłuszcz z brzucha. Wykonaj ten trening jogi rano, aby poczuć się skoncentrowanym i gotowym na nowy szczęśliwy dzień.

Wszystko, co musisz zrobić, to obudzić się i podejść do swojej maty, a sprawisz, że Twój dzień będzie wyjątkowy.

1.Pozycja Kota.

– Głowa jest skierowana ku ziemi, a szyja rozluźniona. Spójrz między ramionami w kierunku brzucha. Zatrzymaj się na chwilę i wróć do pozycji wyjściowej. Rewelacyjnie rozciąga plecy. Warto spróbować 3 razy po 10 powtórzeń.

2.Rozciąganie pleców i pośladków.

 

Z pozycji leżącej zegnij jedno kolano i skrzyżuj je na zewnątrz przeciwnej stopy. Użyj dłoni, aby lekko nacisnąć zgięte kolano, aby docisnąć do podłogi.
– Trzymaj oba ramiona wyprostowane i przyrośnięte do podłogi.
– Wyciągnij przeciwną rękę i spójrz w kierunku dłoni. – Aby uzyskać głębsze rozciągnięcie, zacznij prostować zgięte kolano.

3.Mostek.

 

– Z pozycji leżącej, na plecach, biodra uciskane są piętami stóp wbitych w ziemię blisko kości siedzących.

– Palce są aktywnie uniesione, a miednica schowana.

– Uda są równoległe do ziemi, a palce splecione pod tułowiem z uniesioną klatką piersiową i otwartym sercem.

– Tył szyi opiera się o ziemię.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk