Jak Skutecznie Pozbyć się Oponki – Skuteczne Ćwiczenia Video

Brzuszek i jego trening

Jak Skutecznie Pozbyć się Oponki – Skuteczne Ćwiczenia Video

Przykro mi o tym pisać, ale brzuszki i przysiady nigdy same w sobie nie zapewnią ci pięknego brzucha. Badania wykazały, że wiele z tych popularnych ruchów, które mają na celu wyrzeźbienie środkowej części ciała w krótkim czasie, w rzeczywistości nie przynosi żadnych znaczących rezultatów i powoduje duże obciążenie innych części ciała, takich jak szyja, kręgosłup i dolna część pleców.

Zamiast tego zacznij bardziej starać się prawidłowo odżywiać i zmniejszać tkankę tłuszczową, spalając więcej kalorii niż konsumujesz. Odżuć makarony i bułeczki.

Zawsze powtarzam, że ​​mięśnie brzucha powstają w kuchni, a nie na siłowni. Następnie musisz zaangażować się w różnorodną rutynę treningową, która koncentruje się na każdym z mięśni górnej i dolnej części brzucha i działa pod każdym możliwym kątem.

Obszar brzucha to coś więcej niż sześciopak – ta grupa mięśni zawiera wiele połączonych ze sobą mięśni, które biegną w górę pleców i rozciągają się do pośladków, a wszystkie z nich powinny być częścią treningu.

Zapomnij o brzuszkach i wypróbuj ten program składający się z czterech ćwiczeń, które skutecznie działają na wszystkie mięśnie brzucha i promują większą utratę tłuszczu oraz lepszą reakcję budowania mięśni niż jakiekolwiek tradycyjne ćwiczenia na mięśnie brzucha.

Możesz je wykonywać w prostych seriach, odpoczywając 30 sekund między seriami lub w obwodzie bez odpoczynku między ćwiczeniami.

Spraw, aby Twoje mięśnie brzucha krzyczały dzięki poniższego treningu!

1.Ćwiczenie na brzuch.

Połóż się na plecach z głową i plecami rozluźnionymi na ziemi, ramionami wyciągniętymi po bokach. Napnij mięśnie brzucha i wyprostuj nogi, unosząc je do góry. Rozpocznij ruch, podnosząc lewą nogę wyżej niż prawą, a następnie opuść ją, podnosząc prawą nogę wyżej. Należy to zrobić szybko, ruchem nożycowym.

Możesz również wsunąć ręce pod pośladki, aby lepiej kontrolować ruch. Jedno kopnięcie każdą nogą stanowi jedno powtórzenie. Wykonaj 5 serii po 15 powtórzeń.

2.Unoszenie nóg do góry.

Połóż się na plecach z głową i szyją opierając się na podłodze, zgięte kolana i płaskostopie. Twoje ramiona powinny być po bokach. Trzymając mocno kręgosłup, powoli podciągnij nogi do uszu, podnosząc biodra do siebie. Utrzymaj tę pozycję przez kilka chwil, a następnie powoli opuść nogi z powrotem na podłogę. Wykonaj 5 serii po 15 powtórzeń.

 

Wznosy nóg do góry na macie

3.Ćwiczenie na boczki.

Połóż się na plecach i skrzyżuj ręce na klatce piersiowej tak, aby prawa ręka spoczywała na lewym ramieniu, a lewa na prawym ramieniu. lub daj ramiona za głowę. Ugnij się i zbliż prawy łokieć do lewego kolana, a następnie opuść się z powrotem na podłogę. Następnie naprzemiennie na drugą stronę i zbliż lewy łokieć do prawego kolana. Wykonaj 5 serii po 30 powtórzeń (15 powtórzeń z każdej strony).

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk