Brzuchy w Domu – Jak Ćwiczyć aby Były Widoczne – Krok po Kroku

Brzuch i nogi - ćwiczenia

Jeśli mnie obserwujesz, to wiesz, że bloga prowadzę od 2013 roku. Doświadczenia mam 20 lat pracy z kobietami w różnych ich stanach zdrowia. Treningów na moim blogu znajdziesz bardzo dużo na różne części ciała, które motywują i pomagają osiągnąć Twój cel.

I moge ci powiedzieć, że Nic innego nie pomoże Ci stworzyć tak wspaniałych mięśni brzucha, jak unoszenie nóg do góry z opuszczaniem ich na dół. Nożyce poziome i pionowe po prostu są najlepsze. Wiele osób zapomina o włączeniu tych ćwiczeń, ale są one naprawdę niezbędną częścią każdego treningu brzucha.

Podnoszenie nóg jest po prostu częścią każdego wysokiej jakości treningu na niższe partie mięśnie brzucha. Dadzą ci fantastyczne spięcia, których potrzebujesz, aby uzyskać ten mocno zdefiniowany brzuch

1.Nożyce

Bardzo proste, a zarazem bardzo skuteczne. Jeśli masz problemy z kręgosłupem, to ćwiczenie nie jest dla ciebie. Tylko indywidualnie trzeba dobrać ćwiczenia pod twoja jednostkę chorobową.

Nożyce - ćwiczenie na plecy

2.Skośnie brzucha

Te ćwiczenia są bardzo bezpieczne. Pamiętaj aby broda była w jednej pozycji i najlepiej przyciśnięta do klatki piersiowej. Nigdy nie bujaj głową. Miej sztywne plecy i staraj się robić to ćwiczenie powoli, bez szarpania.

Nożyce - ćwiczenie na plecy

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk