Jak Schudnąć mimo Braku Czasu – Mam Przygotowane dla Ciebie 3 Triki

Jak schudnąć miomo braku czasu

Jak Schudnąć mimo Braku Czasu – Mam Przygotowane dla Ciebie 3 Triki.

W dzisiejszych czasach nikt nie ma czasu na zadbanie o siebie, ale mogę ci to zagwarantować, że jeśli teraz tego nie zrobisz, to po 50 – siątce za to mocno zapłacisz.

Mając 20 – 30 lat nigdy się nie zastanawiałam nad tym co bedzie ze mną na emeryturze, a juz na pewno nad tym czy będę chora i dam radę się utrzymać itd.

Dopiero teraz, kiedy mam 48 lat to dużo myślę o tym co będzie z moim zdrowiem za 10 lat. Choć jestem w 100% zdrową kobietą, ćwiczę 2 – 3 razy dziennie, to wiem, że starość i tak mnie dogoni, ale chcę być zdrowa i sprawna.

Moim celem jest wystąpić w mma ( sztuki walki ), ale do tego jest jeszcze dużo pracy. Mam wspaniałych trenerów koło siebie i wiem, że dam radę, bo w gruncie rzeczy wszystko zależy ode mnie czy ja chcę podnieść tyłek z kanapy i stoczyć walkę z samym sobą! To jest bardzo ciężki sport mma – to mieszane sztuki walki, ale każdy zawodnik czuje się dobrze w wybranej przez siebie dyscyplinie.

Nie mogę wam zdradzić czy czuję się dobrze w parterze czy w stójce, ale mogę wam powiedzieć, że za rok czy dwa będę tak sprawną kobietą, że będzie o mnie bardzo głośno. Powoli będę puszczać filmiki z moich przygotowań i zobaczycie jak jest ciężko i że to nie są żarty.

Ktoś, kiedyś mnie zapytał „Po co To Robisz” – robię to dla siebie i kocham to co robię, ale też chce pokazać wszystkim leniom i niedowiarkom, że w każdym wieku można ćwiczyć  sporty ekstremalne nawet mimo braku czasu i motywacji.

Co zrobić, aby schudnąć mimo braku czas?

1.Przede wszystkim wstać wcześniej niż normalnie wstajesz, nawet o pół godziny. Zrobić trening rozciągający lub bardziej intensywniejszy  i już dzień zaczynasz pozytywnie. Powtórz tak przez 2 tygodnie, codziennie przez 5 dni. Weekend zostaw sobie wolny. Zobaczysz, że wkręcisz się szybciutko w ten proces.

Kliknij Tutaj po po poranny trening!

2. Jeśli chce ci się bardzo jeść w ciągu dnia, a masz tylko pod ręką słodycze lub jakieś inne badziewie, wypij 1 szklankę wody. Oszukasz organizm za nim dostarczasz mu odpowiednich składników.

3.Nie marnuj czasu na ludzi, którzy sieją w tobie strach „że nie dasz rady”, którzy ciągną cię w dół. Jeśli chcesz coś zrobić dla siebie w każdej dziedzinie twojego życia, to zrób TO. Zmień pracę, jeśli ci nie pasuje, zacznij ćwiczyć dziś, a nie jutro, zrób coś dla siebie, a nie ciągle robisz coś dla innych, idz do kosmetyczki, kup sobie fajne buty…po prostu żyj, póki masz na to czas i ochotę!

Ja wiem, że każdy jest inny, ale w 80% my kobiety mamy te same problemy, których mężczyzni nie rozumieją. Więc żyj, baj o siebie i idz na zajęcia fitness, one naprawdę mogą dużo pomóc.

Gościnnie prowadzę zajęcia stepu na 20.00 w MediiGym w Koziegłowach więc wpadaj do mnie na mocny wycisk. Zapraszam.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk