3 Leniwe Ćwiczenia na Siedząco – Mocne Spalanie

3 Leniwe Ćwiczenia na Siedząco – Mocne Spalanie

Idzie wiosna, a z nią błędne myślenie, że trzeba szybko spalać, nawet do 20 kg w miesiąc. Ja zawsze powtarzam, że im wolniej tym lepiej. I to w każdej dziedzinie zawodowej.

Coraz częściej dostaje pytania w sprawie tabletek na odchudzanie, bo się nie chce ćwiczyć lub nie ma się czasu na zadbanie o siebie. Zapłacisz za to w późniejszym wieku, a to bólem pleców, albo otyłością czy innymi chorobami. O tym nikt teraz nie myśli, ale wszystko odezwie sie po 50 – rokiem życia lub wcześniej po menopauzie.

Ja mam 48 lat i nie choruje, ćwiczę 5-6 razy w tygodniu, codziennie chodzę z psami na spacer, mam bardzo duży ogród więc od wiosny jestem na wysokich obrotach, bo dużo mam pracy w ogrodzie więc cały czas jestem na wysokich obrotach.

Czy leniwe czy nie, ćwiczenia wykonuj dla siebie i z sercem to przyniesie pożądany efekt. Jestem na rynku od 21 lat i widziałam wiele kobiet, które robiły coś przez 4 miesiące, a przytyły 2 razy więcej. Ćwicz 2 razy w tygodniu, ale przez cały rok.

Zaczynamy!

Rozgrzewka przez 2 minuty 3 razy.

1.Przysiady z krzesłem na palcach. Bardzo proste ćwiczenie, wystarczy, że masz krzesło i dobre chęci. Zrób przysiad opierając dłonie na poręczy. Zrób przysiad na palcach u stóp 10 razy 4 serie.

2.Ćwiczenie na leżąco, to co każdy lubi. Oprzyj pięty na krześle i powoli unoś do góry 10 razy 4 serie.

3.Siedząc na krześle, unieś kolana do góry 15 razy 4 serie.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk