JAK SCHUDNĄĆ i ZBUDOWAĆ MIĘŚNIE?

PRZESTRZEGAJ TYCH 8 ZASAD JEŚLI CHCESZ SCHUDNĄĆ i ZBUDOWAĆ MIĘŚNIE.

1.DOPASUJ DLA SIEBIE ODPOWIEDNIĄ DIETĘ

JAK SCHUDNĄĆ i ZBUDOWAĆ MIĘŚNIE? Nigdy ślepo nie rób tego co ktoś inny robi. Ucz się coraz więcej o swoim ciele i jego funkcjonowaniu  dopasuj dietę do swoich potrzeb i możliwości. Jeśli nie wiesz jak to zrobić to napisz do mnie. Razem zrobimy to szybciej m.klos@btinternet.com

2. BĄDŹ CIERPLIWA I DOKONUJ ZMIAN STOPNIOWO

Nie otrzymasz natychmiastowych rezultatów z żadnej diety która istnieje. Twój organizm potrzebuje kilku MIESIĘCY, aby w pełni dostosować się zanim będziesz widziała jakiekolwiek efekty. Unikaj również gwałtownych zmian, które mogą zwiększyć odkładanie tłuszczu zamiast go tracić. W celu utraty wagi, jakiekolwiek zmiany w diecie powinny odbywać się stopniowo, dając czas twojemu organizmowi na dostosowanie sie do zmian.

3. BĄDŹ KONSEKWENTNA

Nieregularne i przypadkowe posiłki są twoim najgorszym wrogiem. Bez względu jaki jest twój ostateczny cel, jeśli chcesz mieć ciągły postęp, zrób plan i trzymaj się go. Twoje ciało musi przystosować się do pewnego i stabilnego funkcjonowania. Możesz trzymać się tradycyjnych trzech posiłków dziennie lub jedzenie cala dobę- cokolwiek zdecydujesz, po prostu unikaj omijanie posiłków.

4. NIE LICZ KALORII

Śledzenie wartości kalorycznej wszystkiego co możne mieć kluczowe znaczenie dla twojego celu może być czasami blednę koło. Przez pierwsze miesiące naucz się wyeliminować złe jedzenie, a za jakiś czas

5.JEDZ ŚWIEŻE  I RÓŻNORODNE JEDZENIE

JAK SCHUDNĄĆ i ZBUDOWAĆ MIĘŚNIE? Jak sama nazwa wskazuje, suplementy maja na celu uzupełnienie wartości odżywczych, ale nie zastępują prawdziwym jedzeniem, wiec nie należy na niech polegać, bo możesz zrobić sobie krzywdę.
Ponadto, organizm potrzebuje wszystkich składników odżywczych, które są dostępne w naturalnym jedzeniu, wiec nie przyzwyczajaj  się do jedzenia jednego lub dwóch rodzajów żywności przez cały czas. Bez względu na to jak bardzo lubisz kurczaka zmieniaj od czasu do czasu na ryby lub wołowinę. Różnorodność potraw to podstawa w Twojej diecie.

6. NIE UCIEKAJ OD TŁUSZCZÓW

Zdrowe tłuszcze znajdujące się w mięsach i rybach powinny być podstawa w diecie każdego człowieka, który uprawia sport. Chociaż mogłoby się wydawać logiczne, aby wyeliminować wszystkie tłuszcze z żywności żeby spalić tkankę tłuszczową, to w tym wypadku tłuszcze w żywieniu spełniają role materiału energetycznego, który dostarcza człowiekowi najwięcej energii, ale w połączeniu z węglowodanami odkładają się na tkankę tłuszczową.

7.ZAPOBIEGAJ PRZEJADANIU SIĘ

Wszyscy ludzie, którzy starają się trzymać pewnego planu dietetycznego doświadczyli kilka wpadek. Przejadanie się jest jednym z największych problemow, ponieważ możesz odwrócić wszystkie skutki swoich działań odchudzających , tak wiec staraj się unikać tego, upewnij się, ze jesz regularnie i małe posiłki, a organizm nie będzie głodny przez długi czas.

8.NIE WAŻ SIĘ CO 5 MINUT

Liczby na wadze  nie zawsze są prawdziwe i ostateczne, dla mnie zawsze zdjęcia sa wynikiem pracy.  Również nie ekscytuj się zbytnio do spadku wagi, bo to woda z organizmu najpierw schodzi, a później dopiero tkanka tłuszczowa… po prostu skup się na swoich celach.

TWÓJ TRENER GOSIA KLOS

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk