4 Ćwiczenia na Całe Ciało – Zrób Formę w 4 Tygodnie

4 Ćwiczenia na Całe Ciało – Zrób Formę w 4 Tygodnie

Szukasz skutecznych sposobów na przekształcenie swojego ciała? Te 4 ćwiczenia jest naprawdę świetne i pomoże Ci osiągnąć swoje cele. Za pomocą tych ćwiczeń napinasz ciało, ale także spalasz kalorie.

Oczywiście nie zapominaj, że inne czynniki, takie jak dieta i dobry sen, mają ogromne znaczenie. W połączeniu ze zdrową żywnością ćwiczenia te pomogą Ci szybko osiągnąć cele związane z Twoim wyglądem.

Jeśli chcesz w krótkim czasie osiągnąć pełną transformację swojego ciała, postępuj zgodnie z tymi ćwiczeniami, ponieważ przymocujesz je tylko najszybszymi mięśniami ciała.

Tak wielu mężczyzn i kobiet na całym świecie spędza tyle godzin w Internecie w poszukiwaniu najbardziej odpowiednich ćwiczeń, które ukierunkują wszystkie mięśnie TWOJEGO ciała.

Ten artykuł przedstawia trening obwodowy, który jest idealny do wykonania w domu i nie jest potrzebny specjalny sprzęt do tego treningu.

Wystarczy motywacja, umiejętność i chęć do ćwiczeń, a także trochę wolnego czasu i trochę wolnej przestrzeni w domu.

Dobrze jest doprowadzić swoje ciało do niemal idealnej formy i jednocześnie zaoszczędzisz pieniądze, ponieważ nie będziesz musiała płacić miesięcznej składki na siłownię tym bardziej, że nie wiadomo kiedy znowu przyjdzie 4 czy 10 fala, a w formie trzeba być cały rok.

Podstawą tego treningu, który czyni go tak spektakularnym, jest więc prostota, czyli składa się z 4 prostych ćwiczeń.

W tym szkoleniu nie ma improwizowanych zasobów ani wcześniejszego doświadczenia, a technikę tę z łatwością mogą opanować nawet początkujący, a liczba ćwiczeń, które zawiera to szkolenie, a także powtórzenia i czas trwania jednego ćwiczenia zostały zaprojektowane zgodnie z ostatecznymi wynikami uzyskanymi w wyniku starannych prze ze mnie wieloletnim doświadczeniem pracy z kobietami.

Kolejną korzyścią płynącą z treningu jest to, że Twój układ sercowo-naczyniowy będzie trenowany we właściwym tempie i będziesz mogła schudnąć.

Musisz przestrzegać wszystkich szczegółowych instrukcji dla każdego ćwiczenia i wykonywać je poprawnie, zgodnie z sugestiami, aby osiągnąć skuteczne wyniki.

1.Przysiady za spięciem pośladków.

To skuteczne ćwiczenie wzmacnia organizm i spala wiele kalorii. Dlatego postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi na obrazku i wykonuj je poprawnie, aby osiągnąć skuteczne rezultaty końcowe.

Przysiady ze spieciem posladków

2.Wykrok do przodu na jednej nodze.

Wykroki do przodu

Wystaw prawą nogę do przodu i zrób klęk tak aby lewe kolano dotykało maty. Po 3 seriach zmień nogę – 15 powtórzeń.

3.Plank ze spiętym brzuchem.

Plank ze spietym brzuchem

Postępuj zgodnie z video. Plank, a następnie spinaj brzuch. Na początku zrób 15 sekund 3 serie.

4.Wyskoki do góry.

Wykonuje to ćwiczyć regularnie, a nowy w ten sposób swoje ciało i poprawia zdrowie fizyczne. Na początku to ćwiczenie cię zmęczy, ale szybko uzyskasz niezbędną kondycję.

Postępuj zgodnie z postępami na obrazku i postępu postępu, aby osiągnąć skuteczne wyniki.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk