Jak rozciągnąć górną część pleców – VIDEO

Masz ból w plecach - ćwiczenia na plecy

Jak rozciągnąć górną część pleców – VIDEO. Kolejny artykuł, który dziś napisze jest o rozciąganiu górnej części pleców, które po dłuższej przerwie w pozycji siedzącej lub stojącej Twoje plecy mogą być obolałe. Rozciąganie pleców może złagodzić ból spowodowany bólem, pozostawiając uczucie lekkości. Proces rozciągania pleców jest prosty, ale bądź ostrożna. Nie powinnaś zbyt często rozciągać pleców, ponieważ może to pogorszyć ból. Pamiętaj też, że rozciąganie  może nie rozwiązać problemu, jeśli masz uporczywy ból pleców i barków. W takim przypadku powinnaś zobaczyć się z lekarzem, który zdiagnozuje Twoją chorobę.

Możesz zgłosić się do mnie po konsultacje online. Dziś mam promocję 30% HASŁO TO „Ból Pleców” 

<<< Kliknij Tutaj >>>

1.Użyj krzesła, aby zacząć rozciąganie pleców. Jeśli potrzebujesz szybko się rozciągnąć na  przerwie w pracy lub szkole, możesz to zrobić na siedząco. Działa to najlepiej, gdy siedzisz na krześle z krótkim oparciem. Siedząc, przesuń kolbę w kierunku przedniej krawędzi krzesła. Następnie odchyl się do tyłu, aż tył dotyka tylnej części krzesła.  Połóż dłonie na czole i powoli wypuść powietrze. To spowoduje, że głowa i ramiona opadną za krzesło. Nie przechylaj się za punkt, w którym czujesz się komfortowo. Jeśli boli lub czujesz się nieswojo, przerwij to ćwiczenie.

Aby zobaczyć Video z tym ćwiczeniem, naciśnij play. 

 

 

2. Rozciąganie jest najlepsze dla pleców, aby złagodzić  ból. Kolejne Video przedstawia proste ćwiczenie. Usiądź prosto, a następnie pochyl się do przodu do przodu, poczekaj 30 s i wróć do pozycji wyjściowej. Następnie zginaj się z boku na bok. To powinno złagodzić napięcie.  Najlepiej zrobić to pod prysznicem po około pięciu minutach kąpieli.

Aby zobaczyć Video z tym ćwiczeniem, naciśnij play. 

 

3. Kolejne ćwiczenie, które można zrobić na swoim łóżku. Połóż się na końcu łóżka tak aby  łopatki zwisały na krawędzi łóżkami. Zrelaksuj się i powoli pozwól, aby Twoje plecy i ramiona opadły w kierunku podłogi. Po właściwym rozłożeniu się ramion w dół, powoli wróć do pozycji wyjściowej. Zrób na początek 10 x 2 powtórzenia.

 

4.Moje ulubione ćwiczenie na piłce. Użyj piłki do ćwiczeń. Piłka do ćwiczeń może być świetnym sposobem na rozciąganie pleców. Aby zacząć, usiądź na napompowanej piłce do ćwiczeń. Następnie powoli wyjdź nogami przed siebie i opuść się na piłkę do ćwiczeń, tak aby oparły się na niej plecy. Pozwól sobie na całkowite zrelaksowanie się na piłce. Powoli ugnij i wyciągnij kolana, aby przesunąć ciało do przodu i do tyłu nad piłką, aby piłka przetoczyła się po różnych częściach pleców.  Staraj się być cierpliwa, ponieważ może to zająć kilka minut. Po prostu zrelaksuj się na niej ii ciesz się rozciąganiem.

Jestem instruktorem od 18 lat i uwierzcie mi, że tych ćwiczeń jest bardzo dużo i z różnym sprzętem można rozciągnąć plecy. Wszystko zależy jaki masz problem i jakiego odcinaka pleców dotyczy ten problem. Takie rzeczy ustalam na konsultacji online skype.

Możesz zgłosić się do mnie po konsultacje online. Dziś mam promocję 30% HASŁO TO „Ból Pleców” 

<<< Kliknij Tutaj >>>

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk