Jak pozbyć się tłuszczu z nóg – Metamorfoza

Czasami, gdy stosujesz się do rygorystycznych zasad diety, aby schudnąć, nie osiągasz dobre wyniki i jesteś wtedy bezradna. Jedna dieta zapewnia różne wyniki w różnym czasie . Dziś napiszę jakie popełniasz błędy i co sprawia, że Twoja dieta jest problemowa i nie możesz osiągnąć celu.

1. Nie Trenujesz.
Żadna dieta nie będzie działać bez ćwiczeń. Smutne, ale prawdziwe!
Nawet jeśli stracisz kilka kilogramów, po paru tygodniach odzyskasz je na 100%. Kiedy ćwiczysz wraz z dietą, możesz schudnąć znacznie łatwiej i trwale, nawet jak będziesz ćwiczyła rok czasu czy dwa pamiętaj, że robisz to dla siebie, odchudzanie jest  tylko skutkiem ubocznym.  Zacznij od treningów w domu z trenerem personalnym. Zainwestuj w siebie. Zrób sobie badania. Napisz do mnie

m.klos@mataleo.eu

2. Pomijasz śniadanie.
Nigdy nie opuszczaj śniadania, jeśli przestrzegasz specjalnego programu dietetycznego. Rano, kiedy budzisz się 6, zjedz banana. Podobnie jest jak w samochodzie, twoje ciało potrzebuje „paliwa”, aby normalnie funkcjonować. Dodatkowo, gdy jesz regularnie śniadanie, szanse zjedzenia zbyt dużej ilości jedzenia w trakcie lunchu są minimalne i nie będziesz podjadać.

3. Nie masz wystarczająco dużo kalorii
Twój organizm potrzebuje pewnej liczby kalorii dziennie, aby prawidłowo funkcjonować. Spożywanie mniej niż 1000 kalorii może prowadzić do problemów zdrowotnych. Twój metabolizm zwolni i zajmie kilka lat, aby ponownie rozpocząć normalne funkcjonowanie.

Już w tym miesiącu na mojej stronie powstanie platforma z produktami i ilością kalorii danego produktu. Na początek będzie ponad 600 produktów z kategorii białka, węglowodanów i tłuszczy. Codziennie będą dodawane nowe produkty od owoców po napoje. Będę ogłaszać to wydarzenie na fb i instagramie.

4. Nie kontrolujesz wielkości porcji
Ważna jest ilość jedzenia, które spożywasz podczas posiłku. Jeśli jesz za dużo, twoje ciało może nie być w stanie dobrze strawić jedzenia, a jeśli zjesz za mało, wtedy nie zaspokoisz potrzeb swojego ciała (witamin, minerałów, białek, kalorii, węglowodanów, błonnika itp.) Wielkość posiłków jest jedną z rzeczy, które należy zawsze mieć na uwadze.
I pamiętaj, że lepiej jeść mniejsze porcje pięć razy dziennie, zamiast jeść 3 duże posiłki w ciągu dnia. To także zwiększa twój metabolizm. U mnie wszystko jest ustalane indywidualnie trening i dietę.

5. Nie śpisz wystarczająco
Spanie ma to samo znaczenie dla twojego ciała, co jedzenie i woda. Jeśli nie śpisz wystarczająco, twoje wysiłki dietetyczne nie przyniosą żadnych rezultatów.
Więc nie bądź jedną z tych osób, które spędzają całe życie na stosowanie diety odchudzającej, nie uzyskując żadnych rezultatów, z powodu głupich błędów, których można łatwo uniknąć.

6. Jesz w nerwowych i stresujących sytuacjach
Każdego dnia jesteś pod wpływem stresu, a problemy nieustannie pojawiają się znikąd. Co powinnaś zrobić, żeby poczuć się lepiej? Na pewno nie powinno się jeść fast-foodów i pić alkoholu! Znajdź nowy sposób na zmniejszenie stresu i rozwiązywanie problemów. Np. Trening 30 min ze mną online indywidualnie Live. Kliknij tutaj po więcej informacji. 

Darmowe wskazówki, które pomogą Ci złagodzić stres, zacznij trening  i odżywiaj się regularnie, idź na prosty spacer, spotkaj się ze znajomymi, zrelaksuj się medytując i relaksującej muzyce, śpij dobrze i spożywaj pokarmy bogate w kwasy Omega-3.

Kliknij tutaj po współpracę.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk